Julia Kostera

i

Autor: AKPA

Nowy projekt Julii Kostery zaskoczył widzów. "Pracuję nad czymś kontrowersyjnym"

2022-11-16 12:05

Julia Kostera przedstawiła fanom nowy projekt. Influencerka postawiła na współpracę z jedną z polskich marek. Choć Julia od dawna zapowiadała "kontrowersyjny projekt", to jej fani są bardzo zaskoczeni.

Kontrowersyjny projekt Julii Kostery był przez nią od dawna zapowiadany. Influencerka dzieliła się z fanami informacjami o tym, że pracuje nad "czymś nowym", co może wzbudzać wiele emocji. Fani typowali, o co dokładnie może chodzić. Wielu z nich wskazywało, że najprawdopodobniej będzie to coś związanego z własną marką kosmetyczną. Pojawiały się również głosy, że Julia Kostera pójdzie w stronę innych influencerów i stworzy własny produkt spożywczy np. płatki śniadaniowe lub batoniki. Jednak Julia Kostera postanowiła pójść w inną stronę i zdecydowała się na współpracę, która, jak zapowiadała, dla wielu może okazać się kontrowersyjna. Głównie dlatego, że produkt nie będzie ani dla każdego ani family friendly.

Kacper Błoński nie daje spokoju Julii Kosterze. Film podzielił fanów

TE SAMOCHODY SĄ NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE! | ESKA XD - Prosto z salonu #61

Julia Kostera - bielizna

Julia Kostera wypuściła swoją kolekcję bielizny. Influencerka postawiła na współpracę z marką Promees, która zajmuje się tworzeniem bielizny oraz ubrań. Efektem współpracy Julii Kostery jest 12 produktów. Influencerka mówi, że jest niesamowicie szczęśliwa z faktu, że bielizna jest w 100% w jej stylu. Podkreśla też, że produkty szyte są w Polsce.

Kolega Friza wpadł ma szokujący pomysł. Chce zarobić w prosty sposób

Tworząc własną linię bielizny z marką Promees zależało mi nie tylko na eleganckim i ekskluzywnym wyglądzie, ale również na jej jakości. Jak wiecie uwielbiam podróżować, dlatego zestawy bielizny otrzymały nazwy miast, z którymi mam własne, wspaniałe wspomnienia.