Friz, Przemek Pro

i

Autor: screen z YT: Karol Friz Wiśniewski/TWOJE 5 MINUT! odc. 1, screen z IG/przemek.pro

Kolega Friza wpadł ma szokujacy pomysł. Chce zarobić w prosty sposób

2022-11-14 16:21

Przemek Pro wpadł na szalony pomysł. Kolega Friza poprosił o wpłaty, od swoich fanów, by móc odkupić coś od... Friza. Twórca prosi o wpłaty w wysokości 1zł, dzięki którym mógłby zorganizować jedną z najgrubszych akcji na YouTubie.

Przemek Pro wpadł na zaskakujący pomysł. Kolega Friza prosi fanów o wpłaty w wysokości 1zł, by móc zrobić "jedną z najgrubszych akcji na YouTubie". Przemek Pro na swoim Instagramie opublikował serię InstaStories, w których informuje, na co chciałby przeznaczyć pieniądze ze zbiórki. Współtwórca hitu Vanillia zdradził, że wpadł na ciekawy pomysł, odkupienia od Friza bardzo cennej rzeczy. PRzemek Pro zauważył, że gdyby każda z osób, która obserwuje go na Instagramie dała mu 1zł, to mógłby zrealizować swój szokujący pomysł i stworzyć coś oryginalnego. Wygląda na to, że kolega Friza bardzo liczy na swoich fanów!

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Przemek Pro chce kupić auto Friza

Niedawno Karol Wiśniewski przesiadł się z luksusowego Mercedesa-AMG CLA 45 z silnikiem o mocy 381 koni mechanicznych do używanego Opla. Wszystko dlatego, że Friz miał dosyć rozpoznawalności i chciał być na drogach bardziej incognito. niedługo po tym, jak Karol pochwalił się sporą zmianą w swoim życiu, Przemek Pro poinformował, że chciałby odkupić od niego Mercedesa, którym jeździł wcześniej. Twórca poinformował, że wpadł na pomysł, aby każdy z jego widzów przelał mu na konto 1zł, dzięki czemu mógłby odkupić od Karola merola.

Niezła przekminka co. W sumie to byłaby jedna z najgrubszych akcji na YouTubie, że składka widzów na merola hahahahahahahah

Byłoby K1 PRO

Jaką kwotę musiałby zebrać Przemek Pro? Oryginalna wersja samochodu to koszt 220 tysięcy złotych. Wiśniewski ma jednak wersję po liftingu, więc śmiało wyceniamy pojazd na ok. 300 tysięcy złotych.Wygląda na to, że fani Przemka Pro są zachwyceni jego pomysłem.

Dawaj lecimy z tematem przemo

Jakby powstała taka akcja to z chęcią ją wesprze! Odcinek byłby mocno porąbany

Gdzie wpłacać?

Czekam na link do zrzutki

Przemek Pro

i

Autor: screen z instagrama/przemek.pro