Kacper Blonsky

i

Autor: FAME MMA

Kacper Błoński nie daje spokoju Julii Kosterze. Film podzielił fanów

2022-11-15 13:54

Kacper Błoński wykorzystał wizerunek swojej byłej dziewczyny, by zdobyć więcej wyświetleń na swoich mediach społecznościowych. Influencer przyznał się do tego, że zrobił to celowo, by zdobyć większą popularność.

Kacper Błoński wywołał dramę w sieci. Influencer, kosztem swojej byłej dziewczyny Julii Kostery, chciał zdobyć większą popularność. Influencer wykorzystał jej wizerunek, by podbić swoje wyświetlenia na TikToku. Kacper Błoński i Julia Kostera byli parą przez ponad dwa lata. Jednak w kwietniu 2022 roku Blonsky opublikował oświadczenie na swoim Instagramie, w którym napisał wprost, że jego związek z Julią Kosterą dobiegł końca. Pomimo tego, że próbowali ratować swój związek, to zdecydowali, że zerwanie będzie najlepszym wyjściem. Julia przyznała, że nie potrafili się ze sobą dogadać. Kilka miesięcy po zerwaniu Kacper postanowił zaczepić swoją byłą dziewczynę, by zrobić tzw. bait na TikToku.

Kolega Friza wpadł ma szokujący pomysł. Chce zarobić w prosty sposób

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Kacper Błoński - duety na TikToku

Kacper Błoński, z okazji promocji nowego utworu Loveair, poprosił swoje fanki z TikToka, aby używały fragmentu piosenki do swoich filmów. Crusherowi zależało na tym, aby dziewczyny, nagrywając materiały na swoje profile tworzyły treści, w których Loveair będzie tłem muzycznym. Zapowiedział, że najlepsze filmy doczekają się z nim duetu. Kacper zdradził, że autorce, której klip będzie najbardziej popularny zaproponuje randkę. Dziewczyny podeszły do zadania bardzo poważnie. Loveair Kacpra Błońskiego zostało wykorzystane prawie 3 tysiące razy. Tak, jak zapowiedział wcześniej, influencer stworzył też kilka duetów, które cieszyły się spora popularnością.

Kacper Błoński - Julia Kostera

Jednak influencer postanowił zrobić coś jeszcze. Kacper Błoński nagrał również duet z Julią Kosterą. Crusher przyznał wprost, że chciał wywołać małą dramę i sprawić, by w sieci zrobiło się o nim głośno.

Napisał to na swoim Twitterze.

Marcin Dubiel zdradził, ile dostał za walkę w Fame MMA. Wynagrodzenie robi wrażenie!

Ale bait zarzucony został na tiktoczku

Julia Kostera szybko odpowiedziała swojemu byłemu i kolejny raz poprosiła, aby przestał o niej nagminnie wspominać.

Kacper, ile razy prosiłam, żebyś zostawił nasz temat? Zawsze podchodziłam do tego prywatnie, może w taki sposób dotrze. Ja nie szukam spin czy afer. Nie bawi mnie to, ale tak zupełnie szczerze, po co? Z

Julia zauważyła, że szacunek do innych jest ważniejszy niż zasięgi.

Zakończyliśmy wszystko dawno temu, nie drąż. Zajmij się sobą. Odbija się to nie tylko na mnie, ale też na bliskiej mi osobie. Bardzo słabo z Twojej strony. Rób co uważasz za słuszne bez wplątywania w te gry mnie. Powodzenia, pamiętaj, że zasiegi to nie wszystko

Kacper Błoński nie skomentował już więcej tej sprawy. Jednak dyskusję pociągnęli dalej fani.

Nie chciałabym, żeby mój były używał mnie jako maszynki do wyświetleń i żerował na mojej relacji z parterem oraz nie miał do mnie szacunku.

O ludzie. Nagrał film w formie żartu

Bardzo mieszane odczucia mam co do tego