Nowy dom Ekipy - gdzie i kiedy Friz przeprowadzi się do nowego domu?

2020-07-06 11:10 JJ
Nowy dom Ekipy - gdzie i kiedy Friz przeprowadzi się do nowego domu?
Autor: YouTube Karol Friz Wiśniewski Nowy dom Ekipy - gdzie i kiedy Friz przeprowadzi się do nowego domu?

Ekipa Friza w 2019 roku wprowadziła się do luksusowej willi na przedmieściach Krakowa. Przez rok trwał projekt daily, który tworzyli wszyscy domownicy. Teraz przyszedł czas na drugi sezon Ekipy. Łukasz Wojtyca zdradził w trakcie transmisji na żywo na Twitchu, że Friz wraz z przyjaciółmi przeprowadza się do innego domu. Gdzie przeprowadzą się youtuberzy? Kiedy nastąpi przeprowadzka? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Friz wyprowadza się z Ekipą? Gdzie i kiedy Friz przeprowadzi się do nowego domu? Pierwszy sezon Ekipy zakończył się wraz z projektem daily 8 marca 2020 roku. Następnie jak dobrze wszyscy pamiętamy Karol Wiśniewski wraz ze swoimi przyjaciółmi, wybrali się do Stanów Zjednoczonych. Tam zatrzymała ich pandemia koronawirusa. Przez ponad trzy miesiące wszyscy realizowali kontent prosto ze słonecznego Los Angeles. Mimo tak zwanego lockdownu, zachowując reżim sanitarny, zwiedzali USA. Po powrocie do Polski czekała na nich przymusowa, dwutygodniowa kwarantanna. Od 1 lipca 2020 roku, na kanale Twitch Ekipa streamuje różne aktywności. Youtuberzy w trakcie live dzielą się również swoimi pasjami i odpowiadają na pytania internautów. W trakcie jednej z transmisji Łukasz Wojtyca, znany jako Wujek Łuki, zdradził, że Friz wraz z Ekipą przeprowadzają się. Gdzie i kiedy Friz wyprowadzi się do nowego domu?

Challenge - makijaż w 5 minut! Dołącz do zabawy

Friz wyprowadza się z Ekipą?

Friz wraz z Ekipą wyprowadzają się z luksusowej willi, która zlokalizowana jest na przedmieściach Krakowa. Plotki, które do tej pory krążyły w internecie zostały ostatecznie potwierdzone, w trakcie jednego ze streamów na Twitchu. Wujek Łuki, zapowiedział, że wraz z Karolem do nowego domu przeprowadzają się wszyscy youtuberzy, który aktualnie mieszkają w domu Ekipy.

Gdzie i kiedy Friz przeprowadzi się do nowego domu?

Na to pytanie bardzo trudno odpowiedzieć. Łukasz Wojtyca był bardzo tajemnicy. Zapowiedział tylko, że przeprowadzka nastąpi za miesiąc, czyli Ekipa zmieni lokalizację na przełomie lipca i sierpnia 2020 roku. Jak sam powiedział w trakcie transmisji, Karol z przyjaciółmi nie będzie chciał opuszczać Krakowa.

Najnowsze