Friz pierwszy raz na Twitchu i od razu rekord! Kiedy oglądać kolejne transmisje?

2020-07-02 12:35 JJ
Friz na Twitchu. Inauguracyjny live na szczycie rankingu. Kiedy oglądać kolejne transmisje?
Autor: YouTube Karol FRIZ Wiśniewski Friz na Twitchu. Inauguracyjny live na szczycie rankingu. Kiedy oglądać kolejne transmisje?

Friz po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Tym razem postanowił wprowadzić nowy projekt transmisji na żywo z członkami swojej Ekipy w serwisie Twitch. Karol na swoim instastories poinformował, że live będą pojawiać się niemalże codziennie. Przy okazji pobił kolejny rekord. Wszystkie szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl.

Friz to niekwestionowana gwiazda internetu. Jest o nim zawsze głośno i jego popularność nie spada. Karol Wiśniewski nie dość, że przekroczył 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, to bardzo dobrze radzi sobie również na Twitchu. YouTubera w trakcie pierwszej transmisji na żywo, którą przeprowadził 1 lipca 2020 roku, oglądało ponad 40 tysięcy osób. Był to drugi najchętniej oglądany live w serwisie. Co będzie robić Ekipa w trakcie transmisji? Jakie mają plany? Kiedy oglądać?

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD

Friz z Ekipą na Twitchu - co będą robić w trakcie live?

Friz, Wersow, Poczciwy Krzychu, Tromba, Marcysia, Mini Majk, Mixer, Murcix, Fusiałka i Wujek Łuki będą na Twitchu streamować nie tylko jak grają w różne gry, ale również pokazywać codzienność w domu. Karol zapowiedział, że wróci do gry Pokemon GO wraz z Mateuszem i Łukaszem. Kamil Chwastek chce pokazać kącik mechanika, Marcysia z Wersow i Murcix będą między innymi zajmowały się make upem. Ekipa zapowiedziała również, że będą streamowali najpopularniejsze gry i zabawy ze swoich filmów.

Friz z Ekipą na Twitchu - kiedy oglądać transmisje?

Transmisje na żywo będą organizowane kilka razy w tygodniu. Najprawdopodobniej będziemy mogli oglądać o godzinie 17:00 na kanale Ekipy na Twitchu.

Najnowsze