Ekipa Friza uziemiona w Los Angeles. Kiedy wrócą do Polski?

2020-04-09 11:20
Friz
Autor: YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Friz wraz ze swoją paczką przyjaciół w marcu 2020 roku wyjechał do Stanów ZJednoczonych, aby rozpocząć drugi sezon produkcji wideo na swoim kanale. Niestety wyjazd do USA zbiegł się z pandemią koronawirusa na świecie. Friz wraz z ekipą aktualnie jest uziemiony w USA. Czy wiadomo kiedy wrócą do Polski? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl.

Ekipa Friza nie może wrócić do Polski! Zostali uziemieni w USA. Kiedy wrócą do kraju? Friz to 24-letni youtuber, który rozpoczął swoją przygodę z produkcją filmów wideo 11 lat temu. Jako nastolatek nagrywał triki na rolkach nazywając je Ruczaj Parkour Team. Następnie zmienił format na Pokemon GO. To właśnie wtedy poznał swojego najlepszego przyjaciela Trombę. Po rozpadzie związku z Kingą, Friz postanowił założyć Ekipę, w skład której wchodzili m.in. Tromba, Wujek Łuki i Mini Majk. 9 marca 2019 roku poinformował fanów, że będzie realizował projekt daily. Przez rok dodawał nowe filmy codziennie na swój kanał. Wielki finał nastąpił 8 marca 2020 roku. Po tygodniu od zakończenia projektu daily, youtuber wyjechał z paczką znajomych i swoimi współpracownikami do Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że ich pobyt miał trwać miesiąc. Teraz, ze względu na pandemię koronawirusa, Friz z ekipą jest uziemiony i nie może wrócić do kraju. 

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.

Friz uziemiony w Los Angeles

Friz wraz z Wujkiem Łukaszem poinformowali na swoich Instastories, że wszystkie materiały, które są dostarczane widzom, są rejestrowane w domu. Rzadko również wyjeżdżają nagrywać w miejsca publiczne, a jak już to robią to zachowują wszelkie środki bezpieczeństwa. Warto zaznaczyć, że EKIPATONOSI zorganizowała zbiórkę pieniędzy na najpotrzebniejsze materiały dla medyków. O szczegółach piszemy na ESKA.pl. Według relacji Poczciwego Krzycha, który 8 kwietnia 2020 roku zorganizował transmisję live z domu ekipy w Los Angeles wynika, że youtuberzy nie wrócą zbyt szybko do kraju.

Kiedy ekipa Friza wróci do Polski?

W Stanach Zjednoczonych zostały wprowadzone bardzo rygorystyczne obostrzenia. Obowiązkowa kwarantanna społeczna trwa tam do 18 kwietnia. W związku z tym, nie ma możliwości opuszczenia kraju. W trakcie transmisji na żywo na Instagramie Poczciwy Krzychu poinformował fanów, że nie wiadomo kiedy wrócą do kraju. Uspokoił jednak tych, którzy martwili się czy ekipa ma dostęp do żywności. Krzychu potwierdził, że sklepy są na bieżąco zaopatrywane w najpotrzebniejsze rzeczy i niczego im nie brakuje. Na chwilę obecną niestety nie wiadomo, kiedy Friz i jego ekipa wrócą do Polski.

Co z domem ekipy w Los Angeles?

Jak informowaliśmy Was na ESKA.pl, Friz wynajął dom w Los Angeles. Początkowo willa miała być wynajęta na miesiąc. Na szczęście Friz ze znajomymi mogą dalej mieszkać w tym domu, ponieważ nie ma kolejnych chętnych na wynajęcie obiektu. 

Posłuchaj, jakie są zasady kwarantanny domowej w przypadku koronawirusa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Najnowsze