Fanka i Czarek odeszli z Teamu X. Co się stało, że podjęli taką decyzję?

2020-08-11 14:49 EK
Fanka i Czarek odeszli z Teamu X. Co się stało, że podjęli taką decyzję?
Autor: Screen z YouTube/CZAREK CZARUJE Fanka i Czarek odeszli z Teamu X. Co się stało, że podjęli taką decyzję?

Fanka i Czarek to znana para z interentu. Ona tworzy muzyczne covery, a on czaruje i nagrywa wideo na YouTube. Zakochani przez dłuższy czas byli członkami popularnej ekipy Team X. Co się stało, że niedawno wyprowadzili się z pięknej willi? Co wpłynęło na ich decyzję? O szczegółach na ten temat przeczytacie na ESKA.pl.

Ekipa Team X, powstała w sierpniu 2019 roku i od tamtej pory jest o niej naprawdę głośno! Projekt na polskim YouTube miał trwać minimum dwa lata, a za pomysł i stworzenie grupy odpowiedzialny był popularny youtuber Stuu Burton. Początkowo Team X tworzyli: Stuu, Marcin Dubiel, Julia Kostera, Lexy Chaplin, a także Kacper Blonsky. Następnie do Domu X wprowadziła się również Fanka i jej chłopak Czarek Czaruje. Widzowie przez jakiś czas w willi mogli oglądać również Michała Gałę z Top Model oraz Natsu, znaną z telewizyjnego serialu Szkoła. Członkowie Teamu X mieli za zadanie nagrywać i publikować treści wideo nie tylko na YouTube, ale także w mediach społecznościowych po to, by internauci mogli zobaczyć jak wygląda ich życie w ekskluzywnej willi.

W ostatnim czasie o Teamie X jest naprawdę głośno! To wszystko przez niejasności, które zaszły w domu między uczestnikami projektu. Najpierw z Teamem X pożegnali się Kacper Blonsky, Michał Gała, Lexy Chaplin, a teraz o swojej wyprowadzce poinformowali Fanka i Czarek. Co wpłynęło na ich decyzję? Dlaczego pożegnali się z Domem X?

Fanka i Czarek odeszli z Teamu X

Fanka i Czarek to kolejni uczestnicy, którzy zdecydowali się opuścić popularny dom pod Warszawą oraz ekipę Team X. W najnowszej wideo produkcji, która pojawiła się na YouTube, Czarek Czaruje wyjaśnia po części dlaczego tak się stało - zrobiliśmy to, bo po prostu my chcieliśmy, nie czuliśmy się tu najlepiej, nie pasujemy tu. Fanka i Czarek przeżyli chyba wszystkie emocje w tym miejscu, a swoją decyzję o opuszczeniu Teamu X zdradzą bardzo szczegółowo już w następnym filmie. Para dokładnie wytłumaczy co się działo w domu i co tak naprawdę wpłynęło na ich decyzję. Jak można zauważyć, Fanka i Czarek cieszą się z zaistniałej sytuacji i sami wiele razy powtarzali idzie nowe. Oczekujcie ich najnowszej produkcji - to właśnie tam pojawią się szczegółowe informacje o decyzji, wyprowadzce i nie tylko!

Czarek Czaruje magią usprawiedliwiał sobie nieobecność w szkole!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze