Nowości Muzyczne 2019: Kacperczyk i Jan-Rapowanie w wakacyjnej piosence Nie wyjadę! [WIDEO]

2019-07-04 10:33
Nowości Muzyczne 2019: Kacperczyk i Jan-Rapowanie w wakacyjnej piosence Nie wyjadę! [WIDEO]
Autor: fot. @dscll_1 / materiał prasowy SBM Nowości Muzyczne 2019: Kacperczyk i Jan-Rapowanie w wakacyjnej piosence Nie wyjadę! [WIDEO]

Tuż przed debiutem na tegorocznym Openerze duet Kacperczyk i Jan-rapowanie zostali porwani przez UFO… ale tylko na okoliczność premiery wideo do piosenki Nie wyjadę. Muzyczny obrazek w krótkim czasie doczekał się kilkunastu tysięcy wyświetleń i niezliczonej liczby pozytywnych komentarzy. O czym jest utwór? Co dokładnie dzieje się w teledysku? Przekonajcie się oglądając na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2019 zalewają rynek! Pojawiają się znakomite utwory od zagranicznych wykonawców, ale również godne uwagi utwory od polskich wykonawców. Zdecydowanie do tego grona należy hip-hopowy singiel projektu Kacperczyk. Paweł i Maciej, bracia i współtwórcy duetu, zaprezentowali nowy wideo-singiel do kawałka Nie Wyjadę. Gościnnie w utworze pojawia się inny z reprezentantów SBM Label Jan-rapowanie. Jest to drugi singiel z zapowiadanej na przyszły rok płyty zespołu.

Nowości Muzyczne 2019: Kacperczyk i Jan-Rapowanie - Nie wyjadę

Już 3 lipca 2019 zespół Kacperczyk, jak i Jan-Rapowanie, po raz pierwszy wystąpią na gdyńskim Opener Festiwalu. Duet zagra na Firestone Stage, zaś pochodzący z Krakowa raper będzie obecny na Tent Stage. Ponadto, artyści zagrają wspólny numer na żywo podczas środowego koncertu braci. O czym opowiada numer Nie wyjadę? Oddajmy głos samym zainteresowanym:

Mimo presji drugiej połówki i całego świata nie chcę opuszczać miejsca, w którym mieszkam. Jest mi tu świetnie – mówi Maciek Kacperczyk i dodaje: - Janek natomiast rapuje o tym, że nie ma swojego miejsca i nie może nigdzie na dłużej zagrzać, mimo iż chciałby.

Za produkcję klipu do Nie Wyjadę odpowiada Graffiti Films, zaś jego reżyserem jest Jakub Blank.

Najnowsze