Mam Talent

i

Autor: x-news/TVN

Nowe zasady w Mam Talent - tego jeszcze nie było! Co się zmieni?

2021-09-07 11:17

13. edycja rozrywkowego show Mam Talent wystartowała! Widzowie przez najbliższe, castingowe odcinki będą mieli okazję podziwiać talenty wielu uczestników. Okazuje się jednak, że wraz z nową edycją nadeszła zmiana zasad. Co się zmieni? O co dokładnie chodzi? Sprawdźcie szczegóły.

Mam Talent gości na antenie TVN od 2008 roku i z edycji na edycję, cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. To wszystko przez wspaniały skład jurorski, który momentami bawi do łez, ale także dzięki uczestnikom, którzy zaskakują swoimi talentami. Po dwóch latach przerwy format powrócił na antenę, a wraz z nim wiele zmian. Pierwsza dotyczy jurora, którym obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak, został tancerz Jan Kliment. Za kulisami natomiast Szymona Hołownię zastąpił Michał Kempa, który towarzyszy od 13. edycji Marcinowi Prokopowi. To jednak nie koniec niespodzianek. Nadeszły również zmiany, jeśli chodzi o zasady! Złoty przycisk na castingach jest już widzom bardzo dobrze znany, jednak wraz z kolejną odsłoną show pojawiło się coś jeszcze!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Mam Talent 13 - platynowy przycisk, dzika karta [NOWE ZASADY]

Po raz pierwszy w Mam talent pojawi się platynowy przycisk oraz dzika karta. Co to takiego? Już wyjaśniamy. Platynowy przycisk może zostać użyty podczas półfinałów rzez jury. Dzięki niemu wybran uczestnik w czasie półfinałów dostanie się prosto do finału. Natomiast dzika karta jest najzwyczajniej w świecie mówiąc przepustką do finału. Otrzyma ją osoba, która odpadła w półfinałach, lecz zdobyła największą liczbę głosów od telewidzów. Emisja Mam Talent w każdą sobotę na antenie TVN o godzinie 20:00.

Sonda
Czy oglądasz program Mam Talent?