Nitro auto

i

Autor: Screen z filmu na YT: TheNitroZyniak/MÓJ NOWY SAMOCHÓD BMW M8 COMPETITION - SPEŁNIŁEM SWOJE MARZENIE

Nitrozyniak ROZWALIŁ swój samochód za MILION złotych! Pierwszy komentarz Youtubera!

2022-11-25 9:22

Nitrozyniak rozwalił swój nowy samochód. Youtuber poinformował, że warunki atmosferyczne oraz rozsypany chlorek na drodze doprowadził do kolizji z udziałem jego samochodu. Co takiego się stało?

Nitrozyniak rozwalił swój samochód wart milion złotych. Youtuber skomentował zdarzenie i jadąc na lawecie opowiedział dokładnie o tym, co się wydarzyło. Niedawno Nitro zakupił nowy samochód, o którym opowiedział w filmie. Chodzi o BMW M8 z silnikiem 4.4. Samochód ma 625 koni mechanicznych. Sergiusz Górski znany jest ze swojego zamiłowania do samochodów, szczególnie BMW. Chętnie relacjonował m.in. kolejne modyfikacje jego pojazdów. Miesiąc wcześniej głośno było o kolizji, w której brał udział Nitro, jego dziewczyna Sandra oraz syn. Z relacji wynikało, że na odcinku, na którym doszło do zdarzenia prowadzone były roboty drogowe. W pewnym momencie kierowca jednego z pojazdów zjechał z pasa oddzielonego pachołkami i uderzył w bok samochodu Sergiusza. Sandra straciła panowanie nad samochodem, który zjechał na barierki i wbił się pod nie. Wtedy poważnie ucierpiało jego BMW M3 Competition. Co stało się tym razem?

Nitro ujawnił prawdziwe powody rozstania w Domu Ekipy? Jego słowa zaskoczeniem

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Nitro rozwalił samochód

Nitro rozwalił BMW M8, które niedawno zakupił. Youtuber opowiedział o zdarzeniu jadąc lawetą. Poinformował, że złamał się zderzak.

Było tak grubo posypane solą, no bo to chyba od tego, okazało się, że nie hamuje. (...) Żeby nie wjechać w kolesia, to samochód poszedł w drugą stronę i złamał zderzak o barierkę.

Później okazało się jednak, że droga nie była posypana solą tylko chlorkiem.

Marcin Dubiel i Natsu będą mieli dziecko? Odpowiedź influencerów zaskoczyła fanów!

5 stopni, zero śniegu i 10 cm chlorku :)

Sergiusz Górski dodał, że najechał na krawężnik jadąc już tylko około 10 km/h.

Mieliśmy jakieś z 50 metrów przed sobą, jak zacząłem hamować. Też nie jechaliśmy jakoś szybko.

Na szczęście nic złego się nie wydarzyło. Nikt nie umarł.

Nitro zdradził, że za dwa dni samochód powinien być już naprawiony. Dodał, by rozwiać wszelkie plotki, że opony w BMW był zimowe.