Nitro ujawnił prawdziwe powody rozstania w Domu Ekipy? Jego słowa zaskoczeniem

2022-10-06 8:12
Nitro o Ekipie
Autor: Karol Makurat/REPORTER, screen z teledysku na YouTube: EKIPA/EKIPA - 3KIPA

Nitro, poruszając temat ostatnich wydarzeń w Ekipie, uchylił rąbka tajemnicy tego, jak wyglądały relacje między twórcami. Szczególną uwagę poświęcił Frizowi i Mini Majkowi. Nagrał filmik, za sprawą którego przekazuje, dlaczego pomiędzy twórcami miało dochodzić do zgrzytów.

Nitro zdradził prawdziwe powody rozpadu Ekipy? To, że projekt Dom Ekipa dobiegł końca ogłosił w czerwcu Friz. Wszyscy influencerzy wyprowadzili się ze wspólnej willi i przeprowadzili się do własnych mieszkań. Część twórców nadal tworzy pod szyldem Ekipy, jednak są też tacy, którzy chcą rozwiązania umów z Ekipa Holding. Marcysia, Murcix, Tromba, Patec, Mini Majk i Poczciwy Krzychu wydali oficjalne oświadczenie, w którym poskreślają, że chcą odstąpienia od umów wiążących ich z Ekipą Holding. Influencerzy nie chcą już, by spółka zarządzała ich wizerunkami i kampaniami reklamowymi. Spółka uważa jednak, że twórcy nie mają żadnych podstaw, by umowy rozwiązać, a ich żądania nie pokrywają się z rzeczywistością. Ekipa Holding podtrzymuje, że nadal traktuje umowy długoterminowe jako obowiązujące. W ostatnim czasie głośno było m.in. o tym, że Trombę i Friza poróżniły kwestie finansowe. Sporo mówiło się również o tym, że Mini Majk nie ma już kontaktu z Frizem. Głos w sprawie zabrał NitroZyniak, który podczas streamu poruszył temat Ekipy i ostatnich wydarzeń związanych z twórcami.

Mini Majk PORZUCIŁ kontakt Frizem. Fani robią wielkie oczy i punktują Youtubera

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Nitro o Frizie i Mini Majku

Podczas streamu Nitro zdecydował się powiedzieć kilka słów na temat tego, co myśli o konflikcie między Ekipa Holding a niektórymi twórcami. Szczególną uwagę poświęcił relacji Friza z Mini Majkiem.

Członkowie Ekipy chcą rozwiązania umów. Ekipa Holding wyraziła swoje stanowisko

Ekipa tak mniej więcej przestała ze sobą nagrywać w momencie, kiedy Mini Majk sobie zakole poprawił. Był taki film, że do Warszawy jechał, był w hotelu i oglądał Netfliksa, jak mu zakole poprawiali. No i prawda jest taka, że w pewnym momencie Friz zaczął jakby tak wywyższać podczas zwykłych sprzeczek, podczas przekomarzania.

Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?

Według niego Friz obraził zarost głowy Mini Majka i nazwał go łysym kurduplem.

Friz przesadził, bo wyjechał do Mini Majka tekstem łysy kurduplu czy coś takiego? Właśnie w nawiązaniu do tego, że mu się to zakole nie przeszczepiło poprawnie, czy tam jeszcze wtedy wyników nie było.

Nitro dodał, że w obronie Mini Majka stanął Patec, który zapytał Friza jak może do Mini Majka w ten sposób mówić, skoro sam ma 1,60 cm. 

Patec powiedział, że jak był na wycieczce w Afryce, to takimi jak Friz w koszykówkę grają. Potem zrobił się tam kwas i od tego czasu już za bardzo ze sobą nie rozmawiali.

Całość jednak nagrana jest i opowiedziana w stylu Nitrozyniaka. Zdecydowanie nigdy nie ujawniłby tego, co ktoś powiedział mu prywatnie, w tajemnicy. Żart Sergiusza Króla niewątpliwie zrobił furorę w sieci.

Listen to "Viki Gabor prezentuje "Barbie" i ocenia szansę Laury Bączkiewicz w Eurowizji Junior! [GOŚĆ RADIA ESKA]" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze