Dubiel i Natsu

i

Autor: Screen z filmu na YT: Marcin Dubiel/straciłem bilety za 15.000 zł…

Marcin Dubiel i Natsu będą mieli dziecko? Odpowiedź influencerów zaskoczyła fanów!

2022-11-26 14:50

Marcin Dubiel i Natsu będą mieli ze sobą dziecko? Influencer zdradził, jakie są jego plany na najbliższą przyszłość. Jego zaskakujące wyznanie spotkało się z wielkim zdziwieniem fanów. Sprawdziliśmy, co takiego powiedział Marcin Dubiel.

Marcin Dubiel i Natsu będą mieli dziecko? Zaskakujące wyznanie influencera wywołało sporo kontrowersji wśród fanów. Natalia Karczmarczyk przyznała, że bardzo chce mieć dzieci. Natsu i Marcin Dubiel oficjalnie są ze sobą od maja 2022 roku. Tworzą jedną z najbardziej wpływowych par w polskim internecie. Ich social media śledzą setki tysięcy osób, które przyglądają się kolejnym zawodowym projektom influencerów, ale również ich relacji. Choć o ich związku mówi się wiele, dużo osób uważa, że infuenecerzy do siebie nie pasują, to para stanowczo temu zaprzecza i chętnie dodają zdjęcia oraz filmiki, na których widać, jak okazują sobie uczucia. Wielu fanów zastanawia się, czy Marcin Dubiel i Natsu będą mieli dziecko oraz czy planują przypieczętować swój związek. Byli członkowie Teamu X zdradzili ostatnio, czy ich rodzina w najbliższym czasie się powiększy.

TA wpadka Natsu przejdzie do historii. Nawet Marcin Dubiel poczuł się niezręcznie

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Marcin Dubiel i Natsu - dziecko

Marcin Dubiel i Natsu zdradzili, czy chcą mieć dzieci. Jeden z widzów zadał influencerom pytanie dotyczące tego, czy w najbliższym czasie planują powiększyć rodzinę. Natsu bez zastanowienia odpowiedziała, że bardzo chce mieć dzieci. Jednak po chwili sprostowała swoją wypowiedź.

Ja chcę bardzo mieć dzieci, ale nie teraz jeszcze.

Marcin również pokusił się na spore wyznanie.

Marcin Dubiel zdradził, ile dostał za walkę w Fame MMA. Wynagrodzenie robi wrażenie!

Ja na przykład w zeszłym roku już byłem gotowy na dziecko, a teraz nie jestem. W zeszłym roku ja już chciałem mieć dziecko, ale...

Natalia dodała, że kiedy Marcin był a Arabii Saudyjskiej poznał parę, która była rodzicami małej dziewczynki i wtedy obudził się w nim instynkt ojcowski.