Nikola Wądołowska sprawiła, że trenerzy dotknęli nieba. Ten występ was WZRUSZY!

Nikola Wądołowska sprawiła, że trenerzy dotknęli nieba. Ten występ was WZRUSZY!
Autor: The Voice of Poland / TVP Nikola Wądołowska sprawiła, że trenerzy dotknęli nieba. Ten występ was WZRUSZY!

Wzruszenie, przejęcie i niezwykłe muzyczne uniesienia - Nikola Wądołowska sprawia, że na ciele pojawiła się gęsia skórka, a w oczach łzy. Uczestniczka The Voice Kids 4 po raz kolejny udowodniła, że doskonale czuje się śpiewając ballady. Po raz pierwszy jednak postawiła na najbardziej sentymentalny utwór w karierze Dawida Podsiadło!

Nikola Wądołowska poruszyła widzów, oczarowała internautów i sprawiła, że trenerzy na kilka minut dotknęli nieba. Widok śpiewającej i grającej na pianinie nastolatki był bardzo wzruszający i niecodzienny. Nie brakuje opinii, że dziewczynka to jedna z faworytek do ostatecznego zwycięstwa. Trudno się z tym nie zgodzić. Nikola Wądołowska wystąpiła w piątym odcinku The Voice Kids 4. Produkcja show zdecydowała, że 13-latka wykona przejmujący utwór Nie kłami, który nie był oficjalnym singlem z płyty Małomiasteczkowy. Dawid Podsiadło na pewno jest pod wrażeniem, że jego najbardziej rozczulający utwór w karierze został wykonany w tak piękny sposób. Niedawno trenerzy The Voice Kids popełnili błąd. Na szczęście tym razem w porę wcisnęli czerwony przycisk. 

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4

Nikola Wądołowska - występ w The Voice Kids 4

Jeśli kiedyś będę mogła występować na ogromnych scenach, to na pewno będę poruszać temat w swojej muzyce i w wywiadach - zadeklarowała Nikola Wądołowska. 13-latka w swoim debiucie w The Voice Kids wykonała utwór Nie kłami, pod którym podpisuje się Dawid Podsiadło. W nadchodzących odcinkach możemy spodziewać się kolejnych sentymentalnych wykonań z pianinem w roli głównej. Nikola powiedziała, że nie wyobraża sobie, by wejść na scenę bez tego instrumentu: - Kocham muzykę i nie mogłabym bez niej żyć. Od niedawna zaczęłam łączyć granie ze śpiewaniem i zaczęło dawać mi to ogromną przyjemność. Nie wyobrażam sobie śpiewać bez pianina. Występ w The Voice Kids był od dawna moim marzeniem.

Uczestniczka The Voice Kids zrobiła wrażenie na Dawidzie Kwiatkowskim, który kliknął w czerwony przycisk już po trzecim wersie. W czasie refrenu przycisk kliknął duet Tomson i Baron. Cleo zdecydowała się obrócić swój fotel w ostatniej sekundzie, gdy było to jeszcze możliwe. Wszyscy trenerzy byli pod wrażeniem, jednak najpiękniejszych słów użyli chłopaki z zespołu Afromental. Tomson powiedział: - Jesteś super zdolna. Zwala z nóg sytuacja, kiedy to dzięki Tobie dotknęliśmy nieba. Dziękujemy, że tak dobrze się przygotowałaś do programu The Voice Kids.

13-letnia mieszkanka Podlasia sprawiła, że wszyscy trenerzy zapragnęli mieć ją w swojej drużynie, jednak ostateczna decyzja należała do Nikoli. Dziewczynka zdecydowała, że dołączy do ekipy Dawida Kwiatkowskiego.

The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski DRUŻYNA. Kto jest u Dawida? [UCZESTNICY]

Nikola Wądołowska, czyli The Voice Kids 4, która teraz oczarowała trenerów, w przeszłości zrobiła na nas wrażenie. Popisała się umiejętnościami biorąc udział konkursie Talentobranie 2020 pod patronatem ESKA.pl. Nikola zaśpiewała wówczas utwór Marcina Maciejczaka i uznaliśmy, że dobrze byłoby usłyszeć ich w muzycznym duecie. Być może dzięki The Voice Kids 4 niebawem się to spełni!

Nikola Wądołowska elektryzuje w hicie Marcina Maciejczaka! [TALENTOBRANIE 2020]

Najnowsze