The Voice Kids 4 - trenerzy popełnili ogromny błąd! Widzowie nie rozumieją ich decyzji

2021-03-06 13:00 kl
Zapłakana Cleo w The Voice Kids 2021 - co się stało? Niecodzienny widok [WIDEO]
Autor: TVP Zapłakana Cleo w The Voice Kids 2021 - co się stało? Niecodzienny widok [WIDEO]

The Voice Kids 4 trwa w najlepsze. Trenerzy programu próbują znaleźć najlepszy głos w Polsce. Robią wszystko co w ich mocy, aby nie przegapić żadnego talentu, jednak w jednym z odcinków popełnili ogromny błąd odrzucając Oliwię Stefanowską.

The Voice Kids 4 to program uwielbiany przez wielu widzów. Już od przesłuchań w ciemno poszukiwanie najlepszych dziecięcych głosów w Polsce budzi ogromne emocje. Od tego tygodnia czwarta edycja The Voice Kids jest emitowana w telewizyjnej Dwójce w piątki i w soboty. Wszystko przez odwołanie premiery Dance Dance Dance. W piątkowym odcinku, 5 marca jedną z uczestniczek była Oliwia Stefanowska. Dziewczynka podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała piosenkę zatytułowaną Tamta Dziewczyna z repertuaru Sylwii Grzeszczak. Chociaż głos Oliwii szybko zwrócił uwagę wszystkich trenerów to żaden z nich nie odwrócił swojego fotela. Po występie okazało się, że dziewczyna ma łemkowskie pochodzenie i zaprezentowała trenerom jeszcze jedną piosenkę. Zaśpiewała swoim dialektem i dopiero wtedy pokazała prawdziwą skalę swojego głosu. Trenerzy oniemieli i od razu zrozumieli, że popełnili ogromny błąd nie odwracając foteli. 

Oliwia Stefanowska w The Voice Kids 4

Decyzją trenerów rozczarowani są też widzowie show.

BŁĄD trenerów Oliwia była SUPER - komentuj jeden z widzów programu. - Dziewczyna mogła od razu zaśpiewać swoim dialektem, pokazała swoją skalę głosu. Ale wróci i im pokaże! - dodaje inny.

Oliwia Stefanowska obiecała trenerom, że wróci do programu w kolejnej edycji. Będziemy trzymać kciuki!

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4
Najnowsze