Nie tylko Selena Gomez ma swojego sobowtóra, ale też Edyta Górniak. Podobieństwo jest ogromne!

2021-10-20 14:22
Edyta Górniak
Autor: Piotr Molecki/East News

W ostatnim czasie internauci co chwilę znajdują sobowtóry gwiazd. Była już Selena Gomez, Viki Gabor, Roksana Węgiel, a nawet Czarek z grupy Absta. Teraz przyszła kolej na piosenkarkę Edytę Górniak. Sobowtórka gwiazdy wygląda jak jej siostra bliźniaczka. Będziecie w szoku!

Edyta Górniak to jedna największych gwiazd w historii polskiej muzyki. Jej kariera nabrała ogromnego tempa kiedy to pojawiła się na 39. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbywał się w Dublinie w 1994 roku. Piosenkarka zajęła wtedy drugie miejsce i co ciekawe, do dziś żaden artysta z naszego kraju nie powtórzył tego osiągnięcia. Blisko był jedynie Michał Szpak, który zajął ósme miejsce na Eurowizji 2016. Edyta Górniak od tamtej pory zyskała miano najpopularniejszej artystki w naszym kraju. Co ciekawe, teraz internauci znaleźli w sieci kobietę, która jest do niej uderzająco podobna! Sobowtórka piosenkarki wygląda jak jej siostra bliźniaczka. Musicie to zobaczyć!

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Edyta Górniak - sobowtór

Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra, choć może nawet o tym nie wiedzieć. Tym razem w muzycznej aplikacji TikTok pojawiła się sobowtórka polskiej piosenkarki - Edyty Górniak, o której informujemy Was jako pierwsi! Mowa o kobiecie, która figuruje w sieci pod nazwą @niejestemedyta i jest niesamowicie podobna do artystki. Użytkownicy aplikacji są w szoku i nie mogą wyjść z podziwu - dziewczyny wyglądają jak siostry! Przekonajcie się o tym sami, oglądając poniższe krótkie TikToki.

- No opisu nie czytałam i pomyślałam Edzia ma tik toka haha

- podobna do Edyty z początków lat '00, była wtedy przepiękna!

- bliźniaczki Olsen

- o kurde myślałam, że to Edzia

- piękna jesteś, bardzo podobna do Edyty

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze