Nie tylko Selena Gomez ma swojego sobowtóra, ale też Edyta Górniak. Podobieństwo jest ogromne!

2021-10-20 14:22
Edyta Górniak
Autor: Piotr Molecki/East News

W ostatnim czasie internauci co chwilę znajdują sobowtóry gwiazd. Była już Selena Gomez, Viki Gabor, Roksana Węgiel, a nawet Czarek z grupy Absta. Teraz przyszła kolej na piosenkarkę Edytę Górniak. Sobowtórka gwiazdy wygląda jak jej siostra bliźniaczka. Będziecie w szoku!

Edyta Górniak to jedna największych gwiazd w historii polskiej muzyki. Jej kariera nabrała ogromnego tempa kiedy to pojawiła się na 39. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbywał się w Dublinie w 1994 roku. Piosenkarka zajęła wtedy drugie miejsce i co ciekawe, do dziś żaden artysta z naszego kraju nie powtórzył tego osiągnięcia. Blisko był jedynie Michał Szpak, który zajął ósme miejsce na Eurowizji 2016. Edyta Górniak od tamtej pory zyskała miano najpopularniejszej artystki w naszym kraju. Co ciekawe, teraz internauci znaleźli w sieci kobietę, która jest do niej uderzająco podobna! Sobowtórka piosenkarki wygląda jak jej siostra bliźniaczka. Musicie to zobaczyć!

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Edyta Górniak - sobowtór

Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra, choć może nawet o tym nie wiedzieć. Tym razem w muzycznej aplikacji TikTok pojawiła się sobowtórka polskiej piosenkarki - Edyty Górniak, o której informujemy Was jako pierwsi! Mowa o kobiecie, która figuruje w sieci pod nazwą @niejestemedyta i jest niesamowicie podobna do artystki. Użytkownicy aplikacji są w szoku i nie mogą wyjść z podziwu - dziewczyny wyglądają jak siostry! Przekonajcie się o tym sami, oglądając poniższe krótkie TikToki.

- No opisu nie czytałam i pomyślałam Edzia ma tik toka haha

- podobna do Edyty z początków lat '00, była wtedy przepiękna!

- bliźniaczki Olsen

- o kurde myślałam, że to Edzia

- piękna jesteś, bardzo podobna do Edyty

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze