Kid's Choice Awards 2023

i

Autor: Paramount Kid's Choice Awards 2023 - polskie gwiazdy, które dostały nominację

Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023 - NOMINACJE z Polski. Kto walczy o nagrodę?

2023-02-01 17:07

Nickelodeon przygotowuje się do wielkiej gali Kids’ Choice Awards. Znamy już nominowanych ze świata kina, telewizji, muzyki, sportu i nie tylko! Młodzi fani mogą oddawać swoje głosy na takie gwiazdy jak Selena Gomez, Jenna Ortega, Harry Styles czy Serena Williams. Jakie gwiazdy z Polski mają szansę na statuetkę? Mamy listę nominowanych!

Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023 - wśród nominowanych po raz pierwszy pojawili się między innymi Jenna Ortega, Jack Harlow, GAYLE, Joji, Nicky Youre i Letitia Wright. „Stranger Things” prowadzi z sześcioma nominacjami, a tuż za serialem plasują się „That Girl Lay Lay”, „High School Musical: Serial” i „Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi”, każde z czterema nominacjami. Fani mogą oddawać głosy w 31 kategoriach na oficjalnej stronie Kids' Choice Awards, kca.nickelodeon.tv/vote oraz dodatkowych 32 kategoriach dostępnych w poszczególnych regionach na całym świecie. Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć także artystów i influencerów z Polski!

Beyonce w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023 - polskie nominacje

Statuetkę w kategorii „Ulubiona polska gwiazda” mogą zgarnąć Sara James, Małe TGD, Roxie Węgiel, Sanah lub Kuba Szmajkowski. O tytuł „Najlepszego polskiego influencera/ Najlepszej polskiej influencerki” powalczą z kolei Maria Jeleniewska, Natalia Skroczek, Margarita Ishchenko, Kacper JASPER Essa i Damian Tkaczuk.

11-latek WZRUSZAJĄCO zaśpiewał hit Sobla. Tym występem dosłownie rozbił bank!

Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023 - kiedy i gdzie?

Finał plebiscytu, który po raz pierwszy w historii będzie miał miejsce w Microsoft Theater, odbędzie się w nocy z soboty 4 marca na niedzielę 5 marca o godz. 1:00. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023 już 8 marca o godzinie 18:00 na Nickelodeon.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE