11-letni perfekcyjnie zaśpiewał hit Sobla. Tym występem DOSŁOWNIE rozbił bank!

i

Autor: The Voice Kids / Universal Music Polska 11-letni perfekcyjnie zaśpiewał hit Sobla. Tym występem DOSŁOWNIE rozbił bank!

11-latek WZRUSZAJĄCO zaśpiewał hit Sobla. Tym występem dosłownie rozbił bank!

2023-02-04 0:11

Ten chłopak wiedział, co zrobić, by wzruszyć trenerów! 11-letni Witek perfekcyjnie wykonał jedną z największych rapowych ballad i do dziś robi ona wrażenie. W lutym 2023 mija rok od tego występu, który wciąż należy do jednych z najlepszych w historii muzycznego show dla dzieci. Jak bardzo jest to wzruszający wykon możecie przekonać się sami przypominając sobie go już teraz.

Spis treści

  1. Witek Piasecki - kim jest?
  2. Witek Piasecki - piosenka Fiołkowe pole

11-letni Witek zaśpiewał hit Sobla i wszystkim dosłownie opadły szczęki. Czyste, urocze, pełne wdzięku, a także mocno wzruszające wykonanie romantycznej piosenki popularnego rapera do dziś robi furorę. Choć w lutym 2023 mija dokładnie rok od tego występu. Doskonale pamiętamy, że już pierwsze dźwięki przekonały trenerów do odwrócenia się w jego stronę i podziwiania patrząc bezpośrednio na niego. Pochodzący z Raciborza Witold Piasecki, bo o nim mowa, ma dziś 12 lat i nieustannie kocha muzykę. Trzeba zwrócić na niego uwagę, bo być może w przyszłości ponownie spróbuje swoich sił w The Voice Kids a być może już niebawem spełni swoje marzenie walcząc o udział w Eurowizji Junior.

Witek Piasecki - kim jest?

Witek jest energicznym, wrażliwym, uczynnym i pełnym radości chłopcem. Śpiewa od najmłodszych lat, a pierwsze doświadczenie sceniczne zdobywał już w przedszkolu. Gra na keyboardzie i klarnecie, bo w ten sposób wyraża swoją muzyczną duszę. Pływa na desce windsurfingowej, jeździ na rowerze, na nartach i wędruje po górach. Witek lubi również gry komputerowe. Świetnie się uczy, dba o dobre relacje z kolegami, bardzo angażuje się w życie klasy i szkoły.

Wersow rozstała się z Frizem. Fani wspominają SMUTNĄ sytuację

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Witek Piasecki - piosenka Fiołkowe pole

Świetnie śpiewający 11-letni Witek zwrócił na siebie uwagę trenerów docierając do etapu Sing Off. Zanim jednak to zachwycił wszystkich wykonując w trio utwór Ale Jazz od sanah, ale przede wszystkim nastrojową balladę Fiołkowe pole. - Oj będą się dziewczyny kochać w tych piegach, żartował wówczas Tomek Kammel. Jak się okazało, nie tylko w piegach!

Fame MMA 17 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy 3.02.2023? [ROZPISKA]

Sonda
Czy to najlepszy cover hitu Fiołkowe pole?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE