Netta jako modelka w stroju kąpielowym. Zwyciężczyni Eurowizji pokazała bardzo dużo!

2019-03-14 12:18
Netta w stroju kąpielowym. Zwyciężczyni Eurowizji pokazała bardzo dużo!
Autor: IBL/REX/Shutterstock / EAST NEWS Netta w stroju kąpielowym. Zwyciężczyni Eurowizji pokazała bardzo dużo!

Netta Barzilau, czyli zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji 2018, gościła podczas Tel Aviv Fashion Week. Piosenkarka pojawiła się w nietypowej dla siebie roli. Zadebiutowała na wybiegu, w czasie prezentacji kolekcji jednej z izraelskich marek. Czy to początek jej kariery w modelingu? Jak się zaprezentowała? Przekonajcie się oglądając wideo na ESKA.pl

Netta pokazała się podczas tygodnia mody w Izraelu! Wiele osób myślało, że jej wizyta podczas imprezy związana jest z mini-koncertem i wykonaniem dwóch utworów: Toy oraz ostatniego Bassa Sababa. Tymczasem, w czasie trwania Fashion Week w Tel Awiwie, wokalistka zaprezentowała się w odważnym stroju kąpielowym jednej z izraelskich marek. Nie jest tajemnicą, że Netta Barzilai nosi nieco większy rozmiar niż profesjonalne modelki, znane z telewizji. Najważniejsze jest to, że na wybiegu czuła się naturalnie, swobodnie, wiarygodnie a przy tym wyglądała znakomicie! Pokazała jednocześnie, że trzeba walczyć ze stereotypami. 

Zobacz: Gromee i Netta podbiją świat! Bassa Sababa w szalonej wersji [AUDIO]

Netta w stroju kąpielowym - wideo

26-letnia laureatka Eurowizji zadebiutowała na scenie w roli modelki. Podczas jej pokazu w tle został zagrany ostatni jej singiel Bassa Sababa, który w wersji przygotowanej przez Gromeego doskonale radzi sobie w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. Netta na wybiegu, oprócz zaprezentowania nowej kolekcji kostiumów kąpielowych, wykonała prostą choreografię taneczną! Zobaczcie sami:

Netta jako modelka w stroju kąpielowym. Zwyciężczyni Eurowizji pokazała bardzo dużo!
Autor: JACK GUEZ / AFP/East News Netta jako modelka w stroju kąpielowym. Zwyciężczyni Eurowizji pokazała bardzo dużo!

Netta to artystka, która zagwarantowała sobie zwycięstwo Eurowizji 2018, śpiewając utwór pt. Toy. Za sprawą jej zwycięstwa, kolejna edycja Konkursu Piosenki Eurowizji odbędzie się w Izraelu. 18 maja 2019, to właśnie z rąk Netty powędruje statuetka dla zwycięzcy nadchodzącego konkursu. Mamy nadzieję, że będzie to zespół Tulia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze