Gromee i Netta podbiją świat! Bassa Sababa w szalonej wersji [AUDIO]

2019-02-08 11:14 rw
Gromee i Netta połączyli siły! Bassa Sababa to HIT na Eurowizję?
Autor: https://www.facebook.com/gromeeofficial/ (zdjęcie z profilu na Facebooku) Gromee i Netta połączyli siły! Bassa Sababa to HIT na Eurowizję?

Gromee i Netta, czyli gwiazdy Eurowizji 2018, razem w jednym utworze! Co wiemy o kawałku? Jak brzmi singiel Bassa Sababa? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Gromee nie zwalnia tempa i proponuje swoim fanom hit - idealny na wiosnę 2019! Ceniony producent z Krakowa pochwalił się na swoich profilach w serwisach społecznościowych, że w ostatnim czasie współpracował z Nettą Barzilai, czyli laureatką 63. konkursu piosenki Eurowizji. Dokładniej chodzi o remiks utworu Bassa Sababa, który w wersji oryginalnej pojawił się 1 lutego, w ramach dnia z nową muzyką. 

Gromee - piosenka z Nettą

Bassa Sababa to utwór Netty, który w oryginalnej wersji z teledyskiem pojawi się 1 lutego 2019 roku. Dla Andrzeja Gromali to zaszczyt i przyjemność współpracować z artystką, która wygrała Eurowizję oraz jednocześnie zapewniła swojemu krajowi prawo organizacji prestiżowego konkursu. Gromee, o tym, że chodzi o remiks utworu Bassa Sababa pochwalił się za pośrednictwem opisu zeszłorocznego zdjęcia. Użył hasztagów: #bassa_sababa #gromee #new #remix.

Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Czy Gromee i Netta pojawią się z piosenką Bassa Sababa na Eurowizji 2019? Zapewne nie, choć takie tajemnice ujawniane są zazwyczaj tuż przed konkursem. Trzymamy kciuki za ten duet i z niecierpliwością czekamy na oficjalną, światową premierę Bassa Sababa (Gromee Remix)

Gromee, czyli Andrzej Gromala to od lat jeden z najbardziej uznanych producentów w naszym kraju. Współpracuje ze szwedzkimi gwiazdami, tworząc jednocześnie hity na światowym poziomie. Współpraca DJ-a z Krakowa z Nettą nie jest przypadkowa. Zarówno on, jak i izraelska wokalistka pojawili się na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji. Andrzej Gromala w duecie z Lukasem Meijerem, wykonując megahit Light Me Up, zajęli 14. miejsce. Gromee nieustannie koncertuje po całej Polsce, ale również znajduje czas odpoczywając z rodziną. 

Najnowsze