Nauka zdalna potrwa dłużej! Do kiedy lekcje online zostały przedłużone?

2020-11-21 10:42 ek
nauka zdalna
Autor: KFP/REPORTER

Nauka zdalna trwa w najlepsze. Lekcje online stały się dla wielu uczniów codziennością. Jak długo młodzież będzie uczyć się jeszcze ze swoich domów? Podczas konferencji prasowej Prezes Rady Ministrów podał nowe informacje na ten temat. Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Nauka zdalna potrwa dłużej! Do kiedy lekcje online zostały przedłużone? W sobotę 21 listopada odbyła się konferencja prasowa, na której uczestniczył między innymi Prezes Rady Ministrów - Mateusz Morawiecki. Podczas spotkania zostały podane nowe informacje w sprawie nauczania zdalnego. Do kiedy uczniowie będą uczyć się online? Przypomnijmy, że młodzież przeszła na nauczanie zdalne od połowy października tego roku. Najpierw byli to uczniowie szkół średnich, następnie ze względu na gwałtowny wzrost zakażeń, zostały zamknięte także klasy w szkołach podstawowych. Początkowo nauka zdalna miała trwać do 29 listopada 2020 roku, jednak wciąż trwająca pandemia zmieniła wcześniejsze założenia. Kiedy uczniowie wrócą do szkół? Premier Mateusz Morawiecki podał nowe ustalenia podczas porannej konferencji prasowej, która odbyła się w sobotę 21 listopada.

Nauka zdalna - ile potrwa?

Ile potrwa nauka zdalna? Premier Mateusz Morawiecki podał nowe informacje na ten temat. Podczas sobotniej konferencji prasowej ogłosił, że zajęcia zdalne potrwają nie do 29 listopada, tak jak wcześniej planowano, lecz do 24 grudnia 2020 roku. Następnie na uczniów czekać będzie przerwa świąteczna.

ESKA XD EXTRA
Najnowsze