Nauka zdalna od kiedy do kiedy? Znamy dokładne DATY!

2021-03-22 16:51
Nauka zdalna
Autor: Justyna Świderska Zdalna nauka od 20 grudnia! To już pewne! [NOWE OBOSTRZENIA]

Nauka zdalna od kiedy do kiedy? Ten tryb edukacji funkcjonuje między uczniami już od dłuższego czasu! Czy nauka zdalna zostanie już naszą stałą formą nauczania? Więcej o najnowszych planach rządu przeczytacie poniżej.

Nauka zdalna od kiedy do kiedy? Jak wiemy ta forma edukacji trwa w większości szkół już od ponad roku. Wszystko rozpoczęło się wraz z wybuchem pandemii koronawirusa, która jak wiemy zatrzymała świat w bezruchu w wielu aspektach. Jednym z większych była właśnie edukacja, która zdaniem wielu osób ogromnie na tym ucierpiała. Polskie szkolnictwo nigdy nie miało do czynienia z nauką w trybie zdalnym, przez co u nas nauka w tym trybie nie do końca funkcjonuje tak jak powinna. Uczniowie lekcjami online są już wyraźnie zmęczeni, o czym możemy przeczytać na wielu mediach społecznościowych gdzie młode pokolenie udziela się najbardziej. 

Nauka zdalna od kiedy do kiedy? Odpowiedzi ma te pytanie poszukuje wiele osób, dlatego tez postanowiliśmy doprecyzować poniżej te fakty. Kiedy tak naprawdę wszystko się rozpoczęło, a co najważniejsze jak długo jeszcze to potrwa? Więcej terminów i ciekawostek widnieje poniżej! 

Nauka zdalna od kiedy? 

Nauka zdalna od kiedy trwa? Otóż lekcje zdalne w naszym kraju obowiązują od 12 marca 2020 roku. Początkowo zawieszona nauka stacjonarna miała potrwać tylko do 25 marca, jednak jak dobrze wiemy termin ten został znaczenie wydłużony. 

Kiedy powrót do szkół? Koniec zdalnego nauczania

Nauka zdalna do kiedy?

Nauka zdalna do kiedy potrwa? Z najnowszych wytycznych podanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki wynika, że nauka w trybie zdalnym potrwa do 9 kwietnia z pewnością dla wszystkich szkół podstawowych klas 1-3. Na dalsze wytyczne i plany rządu musimy jeszcze poczekać. Wszystko zależy od liczby zakażeń na koronawirusa i ogólnej sytuacji zdrowotnej w naszym kraju.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze