Nauka zdalna 2020 MEMY. Te obrazki o nauce na odległość podbijają internet

online
Autor: Pixabay.com

Memy o nauce zdalnej 2020? Media społecznościowe są ich pełne! Nauczanie online dla większości uczniów jest świetnym tematem do rozmów w internecie. Jak więc wygląda nauka zdalna z ich perspektywy? Te śmieszne obrazki, które podbijają internet mówią same za siebie!

Memy, czyli jedna z najpopularniejszych form komunikacji w mediach społecznościowych. Śmieszne i nawiązujące do różnych spraw obrazki cieszą się niesamowitą popularnością i są stosowane namiętnie przez młode pokolenie. Bez słynnych memów internet nie byłby już taki sam i z pewnością dla wielu nie miałby już tyle sensu, co obecnie. Za pomocą prześmiewczych obrazków, grafik użytkownicy ilustrują swoje zdanie w wielu ważnych społecznych kwestiach. Na tapetę poszła także nauka zdalna, z którą uczniowie muszą obcować w czasach pandemii koronawirusa. Wraz z rozpoczęciem edukacji w formacie online, rozpoczęła się era memów nauki zdalnej, która mówi sama za siebie. Już na ESKA.pl zebraliśmy najśmieszniejsze memy związane z nauczaniem zdalnym, które obrazują rzeczywistość każdego ucznia w 2020 roku. Jak więc naprawdę wyglądają lekcje przy użyciu mikrofonu i kamerki? Nauka zdalna 2020 - memy, które rozśmieszą cię do łez!

Nauka zdalna oczami uczniów

Nauka zdalna ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Niektórzy uczniowie uważają, że w ten sposób nie są w stanie przyswajać materiału i jest im o wiele trudniej niż w momencie kiedy byli w szkole. Inni zaś bardzo cieszą się z możliwości Lekcji on-line, na których mogą pozostać w piżamie.

Bezpieczna szkoła. Koronaporadnik "Będzie dobrze" Adama Federa odc. 38
Najnowsze