natsu

i

Autor: screen z YouTube/Natsu

Natsu tworzy własną ekipę! Jak się zgłosić do nowego projektu? [CASTING]

2021-11-24 9:51

To dzieje się naprawdę. Okazuje się, że niebawem w internecie pojawi się nowa ekipa youtuberów, a to wszystko pod okiem Natsu! Influencerka odchodzi niebawem z Teamu X i zacznie nowy rozdział w swoim życiu. Jak zgłosić się na casting? Co zrobić by zostać popularnym youtuberem?

Spis treści

  1. Natsu World - co to?
  2. Natsu - CASTING do nowej ekipy

Natalia Karczmarczyk to jedna z popularniejszych polskich youtuberek. Choć większość osób kojarzy ją z Teamem X to niedługo się to zmieni. To wszystko przez nowy rozdział w jej życiu, który nadejdzie wraz z początkiem nowego 2022 roku. Natalia wyprowadzi się z willi pod Warszawą, zamieszka gdzie indziej i rozpocznie nowy projekt! Na ten moment nie wiemy jednak, gdzie będzie mieszkać i kto przejmie pałeczkę po youtuberce w Teamie X. Jednak zanim to nastąpi Natsu wybierze się jeszcze z całą ekipą na ferie zimowe - Team X Camp do Nowego Dymaczewa. To ostatni moment by zobaczyć całą załogę razem, ponieważ potem Natsu całkowicie zamknie ten rozdział. Co będzie się działo w jej życiu potem?

Friz z Ekipy miał stłuczkę! Karol Wiśniewski wszystko nagrał

Natsu World - co to?

We wrześniu 2021 roku Natsu założyła własną działalność pod nazwą Natsu World, dlatego niebawem zacznie nowy rozdział w swoim życiu. Czym będzie Natsu World? Na czym będzie się skupiać? Z rejestracji spółki wynika, że ma ona się zajmować rzeczami typu jak: reklama, badanie rynku i opinii publicznej, handel detaliczny (bez pojazdów samochodowych), a także działalność filmowa, telewizyjna, dźwiękowa i muzyczna. Na ten moment wiadomo, że handel detaliczny dotyczyć będzie własnego sklepu internetowego Natsu, w którym będzie można znaleźć przeróżne produkty, a nawet wspomóc charytatywnie osoby lub stowarzyszenia w potrzebie - o czym poinformowała youtuberka w jednym ze swoich filmów. Co w takim razie z nową ekipą?

Natsu - CASTING do nowej ekipy

Natsu ujawniła kolejną tajemnicę! Youtuberka poszukuje osób, które dołączą do jej nowego projektu i... zamieszkają z nią i innymi influencerami w nowym domu! Co trzeba zrobić, aby dołączyć do jej nowej drużyny? Wystarczy zapisać się do newslettera na stronie natsu.world/casting. Następnie należy sprawdzić maila i wejść w link, w którym znajdzie się castingowy formularz. Uwaga! Casting tra do piątku 26 listopada do godziny 17:00. Natsu pod uwagę weźmie pierwsze 5000 zgłoszeń, z których aż 100 osób zostanie zaproszonych na casting na żywo, który odbędzie się w poniedziałek (29.11) w Warszawie. Następnie tylko 20 osób dostanie się do kolejnego etapu i zamieszka z Natsu i innymi influencerami w nowym domu. O tym kto zostanie w projekcie, decydować będą internauci. Casting kierowany jest do osób w wieku 17+.