Natsu

i

Autor: screen z YouTube/Natsu

Natsu miała całkiem inaczej się nazywać! Gdyby nie Natalka to... będziecie w szoku!

2021-11-23 13:45

Imię to wizytówka każdego człowieka, które nadawane jest dzieciom przez ich rodziców. Czy wiecie, że idolka polskich nastolatek Natalia Karczmarczyk, miała nazywać się całkiem inaczej? Okazuje się, że jej rodzice mieli na początku całkiem inny plan! Gdyby nie Natalia to... Sprawdźcie, czy wcześniejsze imię pasowałoby do teraźniejszej Natsu.

Natalia Karczmarczyk jest znaną youtuberką i influencerką w sieci. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza serialowi Szkoła, który emitowany jest na antenie TVN. To właśnie tam po raz pierwszy widzowie mogli ją poznać, lecz w późniejszym czasie jej kariera nabrała znacznie szybszego tempa. W 2020 roku Natsu dołączyła do ekipy Team X, a w grudniu stała się przewodniczącą całego projektu zastępując Stuarta Burtona. Dziewczyna uznawana jest za jedną z bogatszych osób w polskim internecie, a dookoła niej gromadzi się milionowa rzesza fanów. Na co dzień Natsu mieszka w białej willi X pod Warszawą, jednak z początkiem nowego 2022 roku, wyprowadza się i zaczyna karierę solo. Co to będzie? Na razie o jej działalności Natsu World wiemy niewiele, jednak Natalia Karczmarczyk nadal będzie prężnie działać w sieci.

Friz z Ekipy miał stłuczkę! Karol Wiśniewski wszystko nagrał

Natsu miała całkiem inaczej się nazywać [CIEKAWOSTKI]

Imię to wizytówka każdego człowieka. Może być tradycyjne, oryginalne lub rzadko spotykane. Teraz mamy dla fanów Natalii Karczmarczyk, czyli popularnej Natsu mega ciekawostkę! Okazuje się, że youtuberka miała nazywać się całkiem inaczej! Rodzice zanim nadali jej imię Natalia, myśleli o ... Karolinie. Czy takie imię pasuje do Natsu? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzu i zobaczcie, co na ten temat sądzą internauci z TikToka.

- Hahah zamiast NATSU byłaby KARSU

- Nie byłoby źle

- Pasuje Ci takie imię