Natsu spojrzała w lusterko i doznała szoku! Ten moment zapamięta na bardzo długo

i

Autor: screen z TikToka: natalia.karczmarczyk Natsu spojrzała w lusterko i doznała szoku! Ten moment zapamięta na bardzo długo

MOCNO SIĘ OBURZYŁA

Natsu spojrzała w lusterko i doznała szoku! Ten moment zapamięta na bardzo długo

2024-07-10 11:36

Natalia Kaczmarczyk w ostatnich miesiącach skupiła się na zmianie tematów filmów na swoim kanale. Skomentowała między innymi wzbudzający emocje internautów taniec Anny Lewandowskiej, opowiedziała o tym, dlaczego dzieci mają influencerów za idoli, czy chociażby poruszyła kwestię fenomenu Young Leosi i bambi. Swoje materiały wideo dodaje również na platformę z krótkimi filmikami a na jednym z najnowszych dobitnie pokazała, że czas płynie nieubłaganie szybko!

Spis treści

  1. Natsu doznała szoku - co się stało?

Natsu jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Gwiazda zasłynęła z projektu Team X i trzeba przyznać, że była kluczową, wzbudzającą największą uwagę postacią. Dlatego też do dziś uważnie wszyscy śledzą jej owocną karierę medialną. Karierę, której miało nie być, bo influencerka planowała zostać farmaceutką. Swoje plany odłożyła. Karczmarczyk w przeszłości występowała w hitowym serialu "Szkoła". Wtedy jako 18-latka jeszcze nie wiedziała, że zostanie Youtuberką. Obecnie, rocznikowo 27-letnia gwiazda ma na plecach ogromny bagaż doświadczeń. Zarówno wpadek wizerunkowych, wtop finansowych, ale i sukcesów, które ją wzmocniły. Czas płynie dla wszystkich tak samo, jednak Natsu ma wrażenie, że u niej dzieje się to zdecydowanie szybciej. Doznała szoku, gdy zobaczyła siebie w lustrze.

White 2115 i Mata stworzyli polski hit lata 2024. Roksana Węgiel zna już tekst piosenki!

Julia Żugaj o Miłostkach, Natsu i relacjach z rodziną

Natsu doznała szoku - co się stało?

Piękna Natalia Karczmarczyk nagrała film, na którym wyraziła swoją frustrację. Zaczęła od słów: Stało się coś strasznego. Następnie opowiedziała, że szukała telefonu. Zapaliła światło nad toaletką, spojrzała w lustro i zobaczyła pierwszy siwy włos. Czy wy to widzicie? Widzicie to? Czy to widzicie? Pytała nerwowo gwiazda.

Zapakowała go i postanowiła zostawić na pamiątkę. Wszystko po to, by już zawsze pamiętać, że od tego momentu zaczęła się poważnie starzeć. Komentujący zauważyli, że siwe włosy wcale nie oznaczają starzenia. Niektóre osoby po 60. czy 70. roku życia nie mają problemu z pigmentem włosa. 

Mini Majk OSTRO zaatakował Paulinę Kozłowską! Influencerka pokazując mu TO wbiła szpilę

Zobaczcie reakcję Natsu:

Listen on Spreaker.