Mini Majk OSTRO zaatakował Paulinę Kozłowską! Influencerka pokazując mu TO wbiła szpilę

i

Autor: screeny z filmów na kanale YouTube: Paulina Kozłowska Mini Majk OSTRO zaatakował Paulinę Kozłowską! Influencerka pokazując mu TO wbiła szpilę

POKAZAŁA KLASĘ

Mini Majk OSTRO zaatakował Paulinę Kozłowską! Influencerka pokazując mu TO wbiła szpilę

2024-07-10 10:19

Była dziewczyna Mini Majka postanowiła opowiedzieć o swoim związku z byłym członkiem Ekipy Friza. Paulina Kozłowska nie powiedziała nic odkrywczego i w zasadzie nie ujawniła żadnej wielkiej tajemnicy. Jednak już samo to, że poruszyła ten temat nie spodobało się Mateuszowi Krzyżanowskiemu, który w ostrych słowach wytknął jej kilka spraw. Zarzucił jej chociażby brak miłości i zasugerował, że oszukują ją w kwestii współprac. Na odpowiedź długo nie musieliśmy czekać!

Spis treści

  1. Mini Majk OSTRO zaatakował Paulinę Kozłowską
  2. Paulina Kozłowska odpowiedziała Mini Majkowi

Mini Majk ostro zaatakował Paulinę Kozłowską i nie jest to pierwszy raz, gdy postanowił skomentować życie prywatne swojej byłej dziewczyny. Niegdyś dopiekł Paulinie, w sprawie opieki nad psami albo w sprawie ebooka, który planuje wydać. Serduszkował posty internautów krytykujących ten pomysł i sam też go oceniał negatywnie. Była także sytuacja, gdy po rozstaniu napisał o kilka zdań za dużo a później tego żałował. Krzyżanowski przeprosił byłą dziewczynę stwierdzając, że to zachowanie było dziecinne. Ona sama przyznała niegdyś, że ma haki na Majka, jednak ten teraz znów postanowił w nią uderzyć. Najwyraźniej ból po rozstaniu jest ciągle duży, a internauci twierdzą, że w tym przypadku czas goi rany bardzo powoli. Wszystko to po słowach influencerki na kanale Kasi Bożek. Kozłowska opowiedziała otwarcie, iż nie żałuje związku z Majkelem, ma świadomość, że dzięki niemu sporo zyskała, ale były też sytuacje, których nie chciałaby pamiętać. To widocznie nie spodobało się byłemu członkowi Ekipy Friza. 

Ile Wersow zarabia dziennie? TAKIE pieniądze za 24 godziny chciałby mieć każdy!

Wersow już tak nie wygląda. Internauci porównują ją do Dody

Mini Majk OSTRO zaatakował Paulinę Kozłowską

Mini Majk obejrzał wywiad swojej byłej dziewczyny na kanale Fusialki i postanowił się do niego odnieść. W komentarzach stwierdził, że Ekipa nie ma do niej szacunku, a co więcej zarzucił jej brak miłości: Spójrz prawdzie w oczy: gdybyś mnie naprawdę kochała, to czemu nie odeszłaś ze mną, tylko poszłaś jak zwykły sługus podpisać kontrakt, kiedy mówiłem Ci, żebyś tego nie robiła, bo to czysta lichwa, a rodzicie Twoi też tak twierdzili, uderzył Mini Majk. I można się zastanawiać, jak na te słowa zareaguje Friz, któremu te słowa mogą się nie spodobać.

Córki Jerzego Dudka wyrosły na piękne kobiety. Natalia i Wiktoria są jak wykapany tata!

Krzyżanowski kontynuował swój wywód zauważając, że biznes jest biznesem, a godności oraz szacunku nie da się kupić za polubienia i wyświetlenia. Gdzie te wielkie współprace, które ma reszta, a Ty masz WIELKIE NIC. Spójrz prawdzie w oczy: niestety dalej jesteś głupiutka, nic się nie zmieniło. Wiesz, jaki z tego wniosek? Chciałaś kogoś wykorzystać, a sama zostałaś wykorzystana. To przykre, ale niestety prawdziwe. Dobranoc, obyś się w końcu obudziła, zakończył Mini Majk. Kilkanaście godzin później Kozłowska postanowiła odpowiedzieć.

Paulina Kozłowska odpowiedziała Mini Majkowi

Kozłowska odpowiedziała Mini Majkowi z klasą pokazując, że nie zależy jej na internetowej karierze. Komentujący zauważyli, że kobieta ma wykształcenie, rozwija się, ma salon piękności, jest obrotna i ma ambicje. Kozłowska dodała filmik i napisała: Życzę każdemu, by kochał to co robi w swoim życiu i zajął się sobą tak jak ja. Nic nie musiała mówić.