Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!

i

Autor: Daniel Szura

Natsu robi casting na uczestnika nowej ekipy. Wybiorą go internauci! [ZASADY]

2021-11-29 15:47

Od kilku dni w sieci jest naprawdę głośno! To wszystko przez zmiany w życiu Natsu, które nadchodzą wielkimi krokami. Influencerka tworzy nową ekipę i zrobi z kogoś popularnego youtubera! Co ciekawe, nowego internetowego celebrytę wybiorą jednak internauci. O co chodzi? Jakie będą zasady głosowania?

Natalia Kaczmarczyk powoli ujawnia swoje plany na przyszłość. Wiemy już, że z początkiem 2022 roku, wyprowadzi się z willi Team X i rozpocznie całkiem nowy etap w swoim życiu. Ma to związek z jej świeżo założoną działalnością Natsu World, która skupiać będzie się na wielu aspektach. Oprócz tego wiemy już, że youtuberka tworzy nową ekipę youtuberów, którzy będą tworzyć ciekawe treści dla widzów. Choć wiele osób podejrzewa, że będzie to coś w stylu Genzie - Ekipy Friza, to na ten moment znamy niewiele informacji na ten temat. Jedno jest pewne! Natsu chce zrobić ze swojego fana prawdziwą gwiazdę internetu, dlatego jakiś czas temu ogłosiła casting dla osób powyżej 17. roku życia, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Casting trwał do piątku 26 listopada, a influencerka wzięła pod uwagę tylko pierwsze 5 tysięcy zgłoszeń. Spośród tej liczby wybrała setkę, która zjawiła się na castingu na żywo w poniedziałek 29 listopada w Warszawie. Co dalej?

Friz z Ekipy miał stłuczkę! Karol Wiśniewski wszystko nagrał

Natsu - głosowanie na nowego youtubera

Podczas castingu na żywo Natsu zadeklarowała, że spośród 100 osób wybierze szczęśliwą dwudziestkę, która dostanie się do kolejnego etapu. Uczestnicy następnie zamieszkają przez 3 dni z Natsu oraz innymi influencerami w pewnym miejscu i będą wykonywać przeróżne zadania. Jednak o tym, kto zostanie w nowej ekipie na stałe, zadecyduje nie influencerka lecz internauci! Jak będzie wyglądać głosowanie? Na ten moment nie wiemy, jak będzie przebiegać głosowanie, jednak Natsu zaprasza wszystkich do obejrzenia najnowszego odcinka już w czwartek 2 grudnia. Właśnie wtedy poznamy finałową 20-tkę, która będzie walczyć o zostanie prawdziwą gwiazdą internetu i dowiemy się, jak głosować na faworyta.

ZOBACZ TAKŻE: Kto będzie w nowej ekipie Natsu? Internauci mają podejrzenia!