Natsu

i

Autor: screen z YouTube/Natsu

Kto będzie w nowej ekipie Natsu? Internauci mają podejrzenia!

2021-11-26 9:25

Natsu tworzy projekt, dzięki któremu zacznie nowy rozdział w swoim życiu. Z początkiem 2022 roku spakuje walizki i wyprowadzi się z domu Team X, a następnie zamieszka z nową ekipą, którą będą tworzyć influencerzy i osoby wybrane przez casting. Kto będzie do niej należeć? Internauci mają swoje podejrzenia!

Natsu wielkimi krokami zbliża się do nowego rozdziału w swoim życiu. Mowa o wyprowadzce z wielkiej willi Team X pod Warszawą, w której youtuberka mieszkała przez prawie dwie edycje projektu. Niebawem, a dokładnie wraz z początkiem 2022 roku, spakuje swoje walizki i zakończy ten rozdział, aby ze świeżością wejść w coś nowego. Influencerka obiecała jednak, że będzie odwiedzać swoich przyjaciół z Teamu X jednak w jej karierze nadchodzą ogromne zmiany! Natsu 22 września 2021 roku, założyła własną działalność Natsu World i niedawno ujawniła, że ogłasza casting dla osób, które chciałyby zostać youtuberami. Wiele osób uważa, że Natalia Karczmarczyk kopiuje Friza i robi coś w stylu jego nowej ekipy Genzie. Czy tak będzie również z Natsu? Czas pokaże, jednak wiemy, że osoby które wygrają cały casting zamieszkają z nią i innymi znanymi influencerami w nowym domu. Kto pojawi się w nowym teamie Natsu? Internauci zaczynają mieć swoje podejrzenia!

Friz z Ekipy miał stłuczkę! Karol Wiśniewski wszystko nagrał

Kto będzie w nowej ekipie Natsu?

Fani Natsu choć są zasmuceni, że ich idolka odchodzi z Teamu X, to trzymają za nią mocno kciuki i za jej dalszą karierę. Oprócz tego wiele osób zastanawia się jak będzie wyglądać jej nowy rozdział w życiu oraz kto pojawi się w nowej ekipie. Przeglądając komentarze w social mediach, można zauważyć że internauci typują przyjaciół Natsu z którymi ostatnio nagrywa filmy. Mowa o Paulinie Hornik, Dominiku Henne i Olce Psycholce. Czy rzeczywiście dołączą oni do nowego teamu Natsu? Tego z pewnością dowiemy się niebawem. Bądźcie czujni!