Natsu odchodzi z Teamu X? Influencerka zaczyna nowy projekt!

2021-10-14 10:03
Natsu
Autor: screen z YouTube/Natsu

Team X to paczka youtuberów, która tworzy materiały wideo i projekty dla swoich widzów. Najdłużej jest w niej Natsu, która jak się teraz okazało, zaczyna nowy projekt w swojej karierze. Czy youtuberka odchodzi z Domu X? Czy nie zobaczymy jej już w popularnej ekipie?

Natsu odchodzi z Teamu X? Co się stało? Czy to prawda? Takie pytania rodzą się w ostatnim czasie w głowie niejednej osoby. Team X to popularny projekt medialny, a także paczka przyjaciół która mieszka w jednej willi pod Warszawą i tworzy przeróżne treści dla swoich odbiorców. Na początku były same materiały wideo i zdjęcia, natomiast później ekipa Team X poszła za ciosem i zaczęła tworzyć kolejne nowości. Były paletki do makijażu, perfumy, aż w końcu przyszła pora na piosenki, teledyski i trasę koncertową, która odbywała się w aż siedmiu miastach w Polsce! Teraz jednak fani Teamu X zaczęli się martwić, ponieważ Natsu ogłosiła swój solowy projekt. Oprócz tego 22 września 2021 założyła własną działalność, dzięki której będzie mogła prowadzić agencję reklamową, sprzedawać produkty czy nawet produkować filmy. Czy to koniec jej przygody w medialnej paczce? Czy nie zobaczymy jej więcej w produkcjach Teamu X?

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Czy Natsu odchodzi z Team X?

Natsu zaskoczyła wszystkich swoich fanów! Youtuberka ujawniła wszystkim swój nowy projekt, który nosi nazwę Natsu World. Choć na razie niewiele wiadomo na ten temat, to mniej więcej będzie chodziło w nim o pokazanie prawdziwego życia Natsu zza kulis. Influencerka chce inspirować i motywować młodzież, a także przekazać im niezbędną wiedzę, aby spełniali swoje marzenia. Na ten moment nic więcej o jej nowym projekcie nie wiemy. Natsu zalinkowała jednak na swoich social mediach nową stronę, na której można zapisać się do newslettera, aby być ze wszystkim na bieżąco. Czy odejdzie z Teamu X? Tego również nie wiemy, ponieważ nikt konkretnie na ten temat się nie wypowiedział.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze