Marcysia Ryskala

i

Autor: Youtube.com/ Marcysia Ryskala

Marcysia z Ekipy Friza przeszła operację. Pokazała kulisy zabiegu

2021-11-23 11:22

Marcysia z Ekipy Friza to popularna influencerka, która podobnie jak inni członkowie paczki ma duże grono odbiorców. Ostatnio gwiazda internetu zdecydowała się wyznać fanom, że dokonała pewnej zmiany w swoim wyglądzie. Poddała się operacji, a kulisy zabiegu pokazała na swoim kanale na YouTube. Co Marcysia zmieniła w swoim wyglądzie?

Marcysia z Ekipy Friza przeszła operację. Pokazała kulisy zabiegu. Marcysia Ryskala to jedna z członkiń słynnej Ekipy Friza. W związku z tym uważana jest za jedną z najpopularniejszych influencerek w naszym kraju. Nic dziwnego, ponieważ w mediach społecznościowych obserwują ją miliony. To sprawia, że życie Marcysi jest na świeczniku i nawet najmniejsza zmiana jest dostrzegana przez jej fanów. Z tego powodu dziewczyna zdecydowała się poinformować swoich odbiorców, że zdecydowała się dokonać pewnej zmiany w swoim wyglądzie. Z tego powodu musiała się udać do szpitala, ponieważ chodziło o zabieg z dziedziny chirurgii plastycznej. Marcysia postanowiła skorygować swój nos i opowiedziała o tym na YouTube.

Friz wyrzucił ulubieńca widzów z grupy Genzie! "Pożałuje, jak oglądalność spadnie"

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Marcysia o operacji nosa

Marcysia poinformowała o zabiegu za pośrednictwem swojego kanału na YouTube. Opowiedziała, że nos zawsze był jej dużym kompleksem i dlatego zdecydowała się na operację. Pokazała także kulisy zabiegu. Możemy zobaczyć Marcysię w szpitalu, w pełnym opatrunku po operacji. Warto zaznaczyć, że nie wszyscy odebrali dobrze tę informację. Krytyka posypała się ze strony osób, które kategorycznie krytykują chirurgię plastyczną. Fani Marcysi stanęli jednak w jej obronie.

Sonda
Czy popierasz operacje plastyczne?

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.