Natasza Urbańska - wiek, Instagram, Eurowizja, dzieci, mąż, wzrost. Co musisz wiedzieć

i

Autor: Akpa

gwiazdy

Natasza Urbańska - wiek, Instagram, Eurowizja, dzieci, mąż, wzrost. Co musisz wiedzieć?

2024-02-24 11:29

Natasza Urbańska jest wszechstronnie uzdolniona. Zajmuje się śpiewaniem, tańcem, a także gra w filmach. Wraz z jej prawdopodobnym występem na Eurowizji, internauci zaczęli się zastanawiać, kim tak naprawdę jest. Czy ma męża oraz dzieci? Ile ma lat? Mamy dla Was wszystko, co musicie wiedzieć o tej kobiecie!

Natasza Urbańska - wiek, Instagram, Eurowizja, dzieci, mąż, wzrost. Co musisz wiedzieć? Ta kobieta jest wszechstronnie uzdolniona, temu absolutnie nie da się zaprzeczyć. Można zobaczyć ją śpiewającą na scenach, tańczącą oraz grającą w produkcjach filmowych. Obecnie wzbudza ogromne zainteresowanie, przede wszystkim ze względu na jej udział w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. Internauci zastanawiają się czy piosenkarka ma dzieci oraz męża. Jaki jest jej wiek czy wzrost. Mamy dla Was najważniejsze informacje na temat tej utalentowanej osobistości! Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Eurowizja 2023 - Polska MOCNO idzie w górę w notowaniach. Kto może zapewnić nam zwycięstwo?

14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo!

Natasza Urbańska - wiek

Natasza Urbańska w 2024 roku skończy 47 lat, urodziła się w 1977 w Warszawie. Kobieta swoje urodziny będzie świętować już w drugiej połowie roku, a konkretnie 17 sierpnia.

Natasza Urbańska - Instagram

Natasza Urbańska prowadzi konto na Instagramie. Kobiecie udało się zebrać obszerne, wierne grono obserwatorów. Jej profil śledzi około 150 tys. osób, co jest naprawdę imponującym wynikiem.

Natasza Urbańska - Eurowizja

Natasza Urbańska wzięła udział w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. Jej singiel "Lift U Up" został pozytywnie odebrany przez internautów. Śpiewała w nim o kobiecej sile, empatii oraz wyrozumiałości. Swoich sił próbowała także w 2024, jednak znów jej się nie udało zdobyć biletu.

Rudowłosa i ostra jak brzytwa Natasza Urbańska. W takim wydaniu jej nie widzieliście!

Natasza Urbańska - dzieci

Natasza Urbańska ma córkę - Kalinę. Dziewczynka przyszła na świat w 2008 roku, wobec czego w grudniu skończy 15 lat. Jej ojcem jest Janusz Józefowicz. Kalina idzie w ślady matki, próbowała swoich sił w musicalu.

Natasza Urbańska - mąż

Piosenkarka jest żoną Janusza Józefowicza. Para wzięła ślub w 2008 roku. Mężczyzna jest tancerzem, choreografem, a także dyrektorem artystycznym teatru Studio Buffo.

Natasza Urbańska - wzrost

Polska aktorka ma 167 cm wzrostu.