Natasza Urbańska

i

Autor: materiały prasowe

Rudowłosa i ostra jak brzytwa Natasza Urbańska. W takim wydaniu jej nie widzieliście!

2023-02-16 16:18

Natasza Urbańska niezmiennie bawi się swoim wizerunkiem. Artystka rozpoczęła nowy etap w swojej twórczości, czego efektem jest elektryzujący i porywający od pierwszych dźwięków numer Lift U Up. W nakręconym do niego teledysku gwiazda prezentuje się jako bardzo silna i pewna siebie kobieta. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie ma chwil zwątpienia.

Natasza Urbańska jest silniejsza niż kiedykolwiek! Świadoma swojego talentu i siły artystka zaprezentowała właśnie utwór, który nie tylko porwie was do tańca, ale przede wszystkim postawi na duchu. Lift U Up to kawałek, za pośrednictwem którego wokalistka przypomina, jak ważne jest odnalezienie w sobie wewnętrznej siły do pokonania przeciwności losu.  I nie myślcie sobie, że to tylko tanie frazesy. Natasza jest bowiem współautorką numeru, a jej obecność w show-biznesie naznaczona była zarówno wzlotami, jak i bolesnymi upadkami, czego nigdy nie ukrywała.

Kiedy upadamy, podnosimy się nawzajem. Kiedy upadam, podnoszę siebie. Dziewczyna, którą jestem nosi zbroję, ale w środku cierpi jak każdy. Ma wielkie serce, ale i twardy tyłek. Siła kobiety i człowieka jest niesamowita. Uzdrawia, unosi, wyciąga z ciemności. LIFT U UP to utwór na te czasy, kiedy potrzebujemy się podeprzeć, czasami na kimś, a czasami na głosie własnego serca - mówi o piosence artystka.

Co jednak jest najważniejsze, Lift U Up to jeden z utworów walczących o reprezentowanie naszego kraju na Eurowizji.

To najgorszy wynik Polski na Eurowizji! Nawet Rafał Brzozowski okazał się lepszy

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Natasza Urbańska na Eurowizji 2023?

Temat Eurowizji nie jest obcy Nataszy Urbańskiej. Artystka już dwukrotnie brała udział w preselekcjach, jednak bezskutecznie. Czy tym razem jej się uda? O tym przekonamy się już 26 lutego. Zdaniem fanów żadna z eurowizyjnych propozycji gwiazdy nie była tak mocna jak właśnie Lift U Up. 

To kolejna po Let Me Lie drapieżna odsłona Nataszy. Artystka stale eksploruje nowe brzmienia, wprawiając fanów w osłupienie. Posłuchajcie sami.

Sonda
Chcesz, aby Natasza Urbańska reprezentowała Polskę na Eurowizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE