Natasza Urbańska

i

Autor: materiały prasowe

Rudowłosa i ostra jak brzytwa Natasza Urbańska. W takim wydaniu jej nie widzieliście!

2023-02-16 16:18

Natasza Urbańska niezmiennie bawi się swoim wizerunkiem. Artystka rozpoczęła nowy etap w swojej twórczości, czego efektem jest elektryzujący i porywający od pierwszych dźwięków numer Lift U Up. W nakręconym do niego teledysku gwiazda prezentuje się jako bardzo silna i pewna siebie kobieta. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie ma chwil zwątpienia.

Natasza Urbańska jest silniejsza niż kiedykolwiek! Świadoma swojego talentu i siły artystka zaprezentowała właśnie utwór, który nie tylko porwie was do tańca, ale przede wszystkim postawi na duchu. Lift U Up to kawałek, za pośrednictwem którego wokalistka przypomina, jak ważne jest odnalezienie w sobie wewnętrznej siły do pokonania przeciwności losu.  I nie myślcie sobie, że to tylko tanie frazesy. Natasza jest bowiem współautorką numeru, a jej obecność w show-biznesie naznaczona była zarówno wzlotami, jak i bolesnymi upadkami, czego nigdy nie ukrywała.

Kiedy upadamy, podnosimy się nawzajem. Kiedy upadam, podnoszę siebie. Dziewczyna, którą jestem nosi zbroję, ale w środku cierpi jak każdy. Ma wielkie serce, ale i twardy tyłek. Siła kobiety i człowieka jest niesamowita. Uzdrawia, unosi, wyciąga z ciemności. LIFT U UP to utwór na te czasy, kiedy potrzebujemy się podeprzeć, czasami na kimś, a czasami na głosie własnego serca - mówi o piosence artystka.

Co jednak jest najważniejsze, Lift U Up to jeden z utworów walczących o reprezentowanie naszego kraju na Eurowizji.

To najgorszy wynik Polski na Eurowizji! Nawet Rafał Brzozowski okazał się lepszy

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Natasza Urbańska na Eurowizji 2023?

Temat Eurowizji nie jest obcy Nataszy Urbańskiej. Artystka już dwukrotnie brała udział w preselekcjach, jednak bezskutecznie. Czy tym razem jej się uda? O tym przekonamy się już 26 lutego. Zdaniem fanów żadna z eurowizyjnych propozycji gwiazdy nie była tak mocna jak właśnie Lift U Up. 

To kolejna po Let Me Lie drapieżna odsłona Nataszy. Artystka stale eksploruje nowe brzmienia, wprawiając fanów w osłupienie. Posłuchajcie sami.

Sonda
Chcesz, aby Natasza Urbańska reprezentowała Polskę na Eurowizji?