Natalia Szroeder jest numerem jeden! Gratuluje jej Gromee, Kayah i nie tylko

2021-04-22 16:36 Ewelina Kulasza
Natalia Szroeder
Autor: Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Natalia Szroeder to piosenkarka o błyskotliwym spojrzeniu i głosie. Teraz okazuje się, że jest numerem jeden, a to wszystko za sprawą jej najnowszej piosenki, która śmiga w sieci i ma się naprawdę dobrze! Artystce gratulują wielkie gwiazdy z branży muzycznej, między innymi Gromee, Kayah i inni. Czy to najlepsza premiera 2021 roku?

Natalia Szroeder to delikatna, pełna blasku i wdzięku piosenkarka, która dała się poznać polskiej publiczności już dawno temu. Większość osób kojarzy jej początki ze współpracą z Liberem, z którym nagrała między innymi numer Wszystkiego na raz, Nie patrze w dół, czy też numer Teraz Ty. Od tamtej pory piosenkarka idzie do przodu niczym burza i rozwija swoje kolorowe skrzydła. Single, które wydaje od razu spotykają się z pozytywnymi reakcjami i nazywane są prawdziwymi hitami! Tak jest również z jej najnowszą muzyczną nowością, którą nagrała w duecie z Ralphem Kamińskim. Mowa o kawałku Przypływy, który ujrzał światło dzienne w dniu 26 urodzin Natalii, czyli 20 kwietnia.

Najnowsza piosenka artystki jest dla niej bardzo ważna, ponieważ wiąże się z nią przepiękna historia. Bowiem gdy tato artystki usłyszał jej melodię od razu się w niej zakochał i napisał do niej wiersz. Następnie Natalia trochę go zmodyfikowała i w takim wypadku powstał kawałek Przypływy. Teraz numer króluje w sieci, a Natalia Szroeder i Ralph Kamiński są z siebie ogromnie dumni!

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!

Natalia Szroeder jest numerem jeden

Najnowsza piosenka Natalii Szroeder i Ralpha Kamińskiego, jest numerem jeden na karcie YouTube na czasie. To niesamowite osiągnięcie piosenkarki z którego strasznie się cieszy i nie ma co się dziwić - Przypływy to piękna ballada, obok której nie da się przejść obojętnie. Co ciekawe, klimatyczny klip do singla powstał w rodzinnych stronach Natalii - na Kaszubach, nad jeziorem Kłączno, a w zaledwie jeden dzień od oficjalnej premiery osiągnął ponad 505 tysięcy odsłon. Teraz Natalii i Ralphowi sukcesu gratulują internauci, a nawet ich koledzy po fachu - Gromee, Kayah, Kasia Dereń, Julia Wieniawa, czy też Majka Jeżowska. 

- Przejmujący i dotykający!!! Brawo

- W pełni zasłużone 1. miejsce 

- Cudna piosenka cudna!

- Uwielbiam Cię w takim klimacie

- Ta piosenka to miód na serce!!! Dziękuję

- To jest cudowne. Te dźwięki mnie rozbrajają i jeszcze do tego Wasze kojące głosy. Mega <3

Poniżej możecie zobaczyć delikatny klip, a także posłuchać numeru Przypływy. Od tej nowości nie da się oderwać oczu, ani uszu!

Najnowsze