Natalia Smaś - kim jest? Już kiedyś walczyła o wyjazd na Eurowizję Junior!

2022-09-04 15:43
Natalia Smaś
Autor: YouTube.com/Fan Szansy Na Sukces; screen z filmu "Natalia Smaś - „My Heart Will Go On” Szansa na Sukces 2021" Natalia Smaś w programie Szansa na sukces.

Natalia Smaś to utalentowana młoda piosenkarka. Znają ją bardzo dobrze widzowie Telewizji Polskiej, ponieważ dziewczynka wzięła udział w dwóch programach tej stacji - The Voice Kids oraz Szansa na sukces. Jej marzeniem jest wyjazd na Eurowizję Junior, ponieważ aż dwa razy ubiegała się o reprezentowanie Polski.

Natalia Smaś już wkrótce podbije scenę muzyczną? W ostatnich latach dziecięce gwiazdy bardzo dobrze sobie radzą w Polsce. Wszystko zaczęło się od premiery programu The Voice Kids i sukcesu Roksany Węgiel. Po jej wygranej na Eurowizji Junior 2018 wiele młodych wokalistów zyskało popularność. Viki Gabor, Anika Dąbrowska, Ala Tracz, Marcin Maciejczak, Sara James, Kuba Szmajkowski - to tylko kilka przykładów znanych piosenkarzy, którzy karierę rozpoczęli bardzo szybko. Natalia Smaś próbuje zostać gwiazdą już od jakiegoś czasu. W 2022 roku została jedną z uczestniczek preselekcji do Eurowizji Junior 2022, jednak nie jest to jej pierwsza próba wyjazdu na największy dziecięcy konkurs w Europie.

ZOBACZ TAKŻE: Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2022 - TRANSMISJA, UCZESTNICY. O której godzinie odcinki?

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Natalia Smaś - Szansa na sukces

Natalia Smaś wzięła udział w pierwszym odcinku eurowizyjnej Szansy na sukces 2022. Zaśpiewała piosenkę Easy On Me, którą w 2021 roku wydała słynna brytyjska piosenkarka Adele. Nie jest to jednak pierwsze podejście Natalii do Eurowizji Junior. W Szansie na sukces wzięła już udział w 2021 roku, jednak odpadła w odcinku, w którym triumfowała Sara James. Śpiewała wtedy My Heart Will Go On Celine Dion.

ZOBACZ TAKŻE: Z kim walczy Sara James w America's got Talent. Jej największy rywal też jest w finale!

Natalia Smaś - The Voice Kids

Wiele osób nie pamięta, że Natalia Smaś była też uczestniczką programu muzycznego The Voice Kids. Wzięła udział w 3. edycji. Po udanym Przesłuchaniu w ciemno trafiła do drużyny Cleo. Odpadła na etapie Bitew po przegranym pojedynku z Mają Pilarczyk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze