Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło - to oni powalczą o zwycięstwo w Voice of Poland!

2019-11-13 17:33 RW
Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło - to oni powalczą o zwycięstwo w Voice of Poland!
Autor: The Voice of Poland / YouTube Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło - to oni powalczą o zwycięstwo w Voice of Poland!

Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło oczarowali trenerów, widzów przed telewizorami, ale jak się również okazuje - innych uczestników 10. edycji The Voice of Poland. Nawet jeśli nie uda im się wygrać, to jesteśmy pewni, że wkrótce rozkręcą swoje muzyczne kariery i wprowadzą świeżość na polskim rynku. Kto jest większym faworytem? Zdecydujcie sami - na ESKA.pl!

Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło od początku trwania jesiennej edycji The Voice of Poland byli faworytami internautów. Alicja, znana wcześniej z Hit Hit Hurra, pojawiła się w najbardziej muzycznym programie w Polsce - odmieniona i pełnoletnia. Wykonała megahit Scars to Your Beautiful, pod którym oryginalnie podpisuje się Alessia Cara. Wystarczyło zaledwie kilka taktów, kilka pierwszych dźwięków, aby Kamil Bednarek, jako pierwszy, wcisnął czerwony przycisk obracający fotel. Tuż po nim, obrócili się także pozostali trenerzy. Alicja na swoich trenerów wybrała Tomsona i Barona. W bitwach pokonała Darię Reczek i pozostała w drużynie duetu z Afromental. W Nokautach poszło jej równie dobrze, wobec czego jej talent możemy podziwiać także w odcinkach na żywo. Bartosz Deryło również szlifuje swój talent pod okiem tych samych trenerów. Zarówno podczas Bitew, jak i Nokautów poradził sobie znakomicie, dzięki temu dotarł tak daleko. Fani muzycznego show nie mają wątpliwości, że przed Tomsonem i Baronem być może historyczna chwila, czyli pierwsze zwycięstwo z osobą, którą wzięli pod swoje skrzydła. Warto dodać, że artyści zasiadają na trenerskim fotelu już po raz ósmy. 

Zobacz: The Voice of Poland 10 - kto odpadł z programu?

Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło - kto w finale?

Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło to faworyci, jeśli chodzi o typowania internautów, ale jak się również okazuje podejrzenia innych uczestników. Adrian Burek w materiale The Voice of Poland uważa, że właśnie ci uczestnicy powalczą o udział w wielkim finale i ostatecznie o tytuł najlepszego głosu w Polsce, 10. edycji The Voice of Poland. Z drużyny Tomsona i Barona o finał w odcinku na żywo zawalczy również Patryk Żywczyk.

Najnowsze