Ma 63 lata i wymiata w sieci! Kim jest instagramerka, którą pokochało tysiące osób na świecie?

2020-10-26 13:21 Ewelina Kulasza
babcia
Autor: pixabay.com

Ta instagramerka udowodniła, że wiek to tylko cyferki! 63 letnia babcia, daje czadu w popularnej aplikacji Instagram. Jej kontem zachwycają się internauci z całego świata, a w komentarzach nie brakuje pozytywnych komentarzy i komplementów. Kim jest Niki Redcliffe? O wszystkim przeczytacie na ESKA.pl. To najlepsze, co dziś zobaczycie!

Ma 63 lata i wymiata w sieci! Kim jest instagramerka, którą pokochało tysiące osób na świecie? Takie pytanie zadaje sobie każdy internauta, który przez przypadek natrafił na konto eleganckiej i zabawnej kobiety w podeszłym wieku. Mowa o 63-letniej babci z Wielkiej Brytanii - Nikki Redcliffe, która udowodniła, że wiek to tylko cyferki, a z życia należy korzystać codziennie bez względu na wszystko. Niki od czterech lat jest aktywna w sieci, lecz szczególnie dała się poznać użytkownikom na Instagramie. To właśnie w popularnej aplikacji umieszcza modowe zdjęcia, które za każdym razem stają się hitem! Elegancka 63-latka, która maluje swoje usta na czerwono, to prawdziwa ikona mody. Nie tylko wyśmienicie łączy ze sobą różne elementy garderoby, ale także fenomenalnie wygląda na zdjęciach.

Jej poczucia stylu, energii i klasy, zazdrości niejedna kobieta, która co ciekawe, ma mniej lat niż ona! Jaka dokładnie jest historia babci Nikki, której konto na Instagramie obserwuje blisko 36 tys. followersów?

63-letnia gwiazda Instagrama

63-letnia gwiazda Instagrama, założyła swoje konto w aplikacji cztery lata temu. Od tamtej pory sukcesywnie publikuje zdjęcia, na których wygląda oszałamiająco, mniej więcej jakby pracowała nad niesamowitą sztuką w teatrze lub filmie! Stylizacjami, makijażem i po prostu jej osobą, zachwyca się wielu internautów z całego świata! Nikki Redcliffe od zawsze lubiła eksperymentować z modą, jednak dopiero po ukończeniu 50. roku życia postanowiła zaprezentować się większej publiczności. Teraz skupiła się na tym jeszcze bardziej i dąży do perfekcji. Uwielbia styl vintage, a perełki które prezentuje na zdjęciach są przez nią prężnie wyszukiwane na bazarach, w ciuchlandach i nie tylko! Nikki jest idealnym przykładem tego, że wiek to tylko cyferki. Na nic nie jest za późno i każdy bez problemu może spełniać swoje marzenia, nawet w sieci!

ESKA XD #007
Najnowsze