Team X 2 dogania Ekipę i Roksanę Węgiel! To wszystko przez ich nowy singiel

2021-07-06 10:33
Team X i Ekipa Friza
Autor: Screen z YouTube/TEAM X, EKIPA

Ekipa Friza i Team X to dwie najpopularniejsze grupy przyjaciół w naszym kraju, które tworzą treści w internecie. To bez dwóch zdań idole polskiej młodzieży, którzy bardzo chcieliby mieć takie życie jak oni. Oprócz materiałów wideo, dwie ekipy wzięły się za muzykę i tworzą hity! Teraz Team X 2 dogania Ekipę, a to wszystko przez nową piosenkę!

Większość Polaków wie, kim jest Ekipa Friza i Team X. To oczywiście młodzi youtuberzy, którzy stali się idolami młodzieży i dziś nie tylko tworzą przeróżne treści wideo, ale także muzykę! Jeszcze nie tak dawno miała miejsce premiera płyty Ekipy - Sezon 3, na której znalazło się sporo propozycji. Kiedy numery pojawiały się w sieci wraz z oryginalnymi teledyskami, ich fani skakali z radości. Miliony odsłon, ogromna sprzedaż płyty, a także współprace, obok których nie da się przejść obojętnie. Jedną z nich jest numer Tromby i Marcysi, w którym gościnnie wystąpiła Roksana Węgiel. Mowa o numerze Napad na bank, który od kilku dni nie schodzi z karty na czasie YouTube. Teraz jak się okazuje, nową piosenkę Ekipy i Roxie doganiają inni znany youtuberzy, a mianowicie Team X 2.

Friz kiedyś i dziś

Team X 2 dogania Ekipę Friza

Napad na bank to najświeższa propozycja od Ekipy Friza. To numer, który napisała Cleo, natomiast teledysk powstał w siedzibie Narodowego Banku Polskiego. W tydzień piosenka youtuberów wygenerowała ponad 8 milionów wyświetleń, jednak teraz Ekipę doganiają właśnie członkowie Teamu X 2. Mowa o kawałku Habibi, który jak to wspomniała w jednym z komentarzy Natsu, jest egipskim trapem. W zaledwie 3 dni od premiery zdążył wygenerować ponad milion odsłon i wleciał na kartę YouTube na czasie. Habibi z pozycją ósmą powoli dogania Napad na bank, który jest na drugiej pozycji, tuż za Męskim Graniem. Która piosenka podoba Wam się bardziej? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej!

Najnowsze