Najbardziej wpływowe kobiety w Polsce: ranking pełny zaskoczeń?

2019-03-07 19:03 k.w.
Martyna Wojciechowska
Autor: wbf

Jak co roku, z okazji Dnia Kobiet, utworzono ranking najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Które kobiety królowały przez ostatni rok w mediach? W zestawieniu znalazły się przedstawicielki zarówno kultury, sztuki, nauki, dziennikarstwa, jak i polityki. Sprawdź, które kobiety okazały się najbardziej wpływowe w ubiegłym roku.

Ranking najbardziej wpływowych kobiet w Polsce - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń! Jak co roku tygodnik Wprost stworzył ranking, w którym przedstawił kobiety osiągające sukcesy w swoich dziedzinach. Nie zabrakło w nim nazwisk pań związanych z aktorstwem, podróżami, muzyką czy też polityką. Kto znalazł się w zestawieniu? Sprawdź już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Ariana Grande bije nowy rekord! Zgarnia całą pulę popularnej listy hitów!

Zobacz: Tego słuchają polscy nastolatkowie! Muzycy i gatunki najpopularniejsze wśród młodzieży

Ranking najbardziej wpływowych kobiet w Polsce

W zestawieniu 50 najbardziej wpływowych kobiet znalazły się między innymi: modelka Anja Rubik, piosenkarka Kasia Nosowska oraz Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska, które to walczą o zgrabne figury wszystkich Polek. Nie zabrakło też blogerek - w rankingu pojawiły się Maffashion i Red Lipstick Monster. Kogo wymieniono w pierwszej dziesiątce zestawienia? Możecie sprawdzić to poniżej:

  1. Anna Zalewska
  2. Agnieszka Holland
  3. Aleksandra Dulkiewicz
  4. Joanna Kulig
  5. Patrycja Krzymińska
  6. Elżbieta Rafalska
  7. Krystyna Janda
  8. Beata Szydło
  9. Martyna Wojciechowska
  10. Dominika Kulczyk
Najnowsze