Ariana Grande bije nowy rekord! Zgarnia całą pulę popularnej listy hitów!

2019-02-20 15:54
Ariana Grande bije nowy rekord! Zgarnia całą pulę popularnej listy hitów!
Autor: Alfredo Flores / materiał prasowy Universal Music Polska Ariana Grande bije nowy rekord! Zgarnia całą pulę popularnej listy hitów!

Ariana Grande bije rekord za rekordem. Tym razem chodzi o popularność na światowej liście hitów! Wokalistka osiągnęła wynik, który jako ostatni osiągnął zespół The Beatles w 1965 roku. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

Ariana Grande zgarnęła wszystko, jeśli chodzi o jedną z najpopularniejszych list hitów na świecie. Ariana Grande to pierwszy wykonawca od czasu The Beatles w 1964, któremu udała się sztuka zajęcia aż trzech pierwszych miejsc na Billboard Hot 100. 7 rings rządzi w zestawieniu czwarty tydzień z rzędu, break up with your girlfriend, I’m bored debiutuje na pozycji drugiej, a podium zamyka thank u, next.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Przeczytaj też: ALVARO SOLER - nowa piosenka LOCA gorącym HITEM na wiosnę! [VIDEO]

Ariana Grande - rekord

Ariana Grande to pierwsza artystka, która zajęła całe podium Billboard Hot 100 od 1964 roku! 55 lat temu tej sztuki dokonali The Beatles (dodajmy, że w notowaniu z 4 kwietnia 1964 ich utwory zajęły pierwsze pięć miejsc na liście). W zestawieniu z 25 kwietnia 1964 The Beatles zajęli trzy pierwsze pozycje z – kolejno – Can’t Buy Me Love, Twist and Shout oraz Do You Want to Know a Secret. Jak zauważają dziennikarze Billboard, numer 1 z 1964 roku opowiada o tym, że pieniądze nie mogą kupić miłości, natomiast w numerze 1 Ariany Grande w tekście słyszymy: terapia zakupami to moje nowe uzależnienie.

Single 7 rings, break up with your girlfriend, I’m bored i thank u, next pochodzą z piątego albumu Ariany Grande zatytułowanego thank u, next.

Najnowsze

Materiał partnerski