Na jaki duet Ariany Grande czekasz? Zagłosuj na wymarzoną muzyczną współpracę Ari!

2021-01-30 17:10 Ewelina Kulasza
Ariana Grande
Autor: face to face/REPORTER/EastNews

Ariana Grande to wielka gwiazda. Jej każda piosenka od razu cieszy się sporym zainteresowaniem - dosłownie na całym świecie. Choć 2021 rok niedawno się zaczął, to fani Ari już chcieliby usłyszeć jakieś nowości. Na jaki duet Ariany Grande czekasz w nowym roku? Zagłosuj poniżej na wymarzoną współpracę swojej artystki!

Ariana Grande może być z siebie niesamowicie dumna. Nie dość, że jest jedną z najpopularniejszych artystek na świecie, to jeszcze za każdym razem tworzy wielkie hity. Nie można zapomnieć również o fanach Ari, którzy zaliczają się do tego grona. To właśnie oni mimo iż znajdują się w wielu zakątkach świata, to zawsze całym sercem wspierają swoją idolkę. W pokojach rozwieszają plakaty z wizerunkiem gwiazdy, jeżdżą na jej koncerty, kolekcjonują jej płyty, a także inne dodatki. Słynna wokalistka jest po prostu oczkiem w głowie niejednej młodej osoby, dlatego nie da się ukryć, że każdy czeka z utęsknieniem na jej najnowsze hity. Czy wokalistka zaskoczy nas w 2021 roku?

Amerykańska wokalistka oprócz solowej twórczości, ma na swoim koncie także współprace z koleżankami i kolegami po fachu. Mowa oczywiście o Nicki Minaj i kawałku Side To Side, który okazał się być strzałem w 10-tkę, a klip potrafi zawstydzić nawet niejedną osobę! Nie można zapomnieć też o hicie z 2020 roku - Rain On Me, który powstał we współpracy Ari z królową Lady Gagą. Choć nowy rok niedawno się zaczął, to możemy spodziewać się, że Ariana z pewnością nas zaskoczy... i to nie raz!

Ariana Grande kiedyś i dziś

Na jaki duet Ariany Grande czekasz? [GŁOSOWANIE]

Choć fani amerykańskiej piosenkarki kochają jej solową twórczość, to bardzo chcieliby usłyszeć ją w duecie z inną, popularną gwiazdą muzyczną lub nawet we współpracy z zespołem. Zagłosujcie w ankiecie poniżej, na który collab czekacie najbardziej. Być może Ari niebawem wszystkich mocno zaskoczy!

Najnowsze