Była w The Voice Kids, a teraz wydała debiutancką płytę! To koleżanka Viki Gabor i Roxie Węgiel

2021-01-26 10:35 Ewelina Kulasza
Karolina Szczurowska
Autor: Screen z YouTube/The Voice Kids Poland Karolina Szczurowska

Pamiętacie Karolinę Szczurowską z pierwszej edycji The Voice Kids? To koleżanka Viki Gabor i Roxie Węgiel, która oczarowała swoim głosem trenerów i publiczność. Choć nie wygrała show, poszła za głosem serca i wciąż spełnia swoje marzenia. Niedawno miała miejsce premiera jej debiutanckiej płyty, którą co ciekawe, zachwyciła się tym nawet Alicja Szemplińska!

Karolina Szczurowska dała się poznać większej publiczności występując w pierwszej edycji The Voice Kids. Kiedy piętnastolatka podczas Przesłuchań w Ciemno wyszła na scenę, zaśpiewała kawałek One Last Time z repertuaru Ariany Grande. Swój czerwony fotel w stronę uczestniczki odwróciła w ostatniej chwili Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski. Choć Karolina miała ciężki wybór, zdecydowała się dalej szlifować swój wokal właśnie pod skrzydłami piosenkarza. To właśnie tam poznała się z wieloma uczestnikami, którzy dzisiaj robią karierę w branży muzycznej. Oczywiście chodzi między innymi o Viki Gabor, Roxie Węgiel czy też AniKę Dąbrowską. Młode artystki od tamtej pory obserwują swoje kroki i wspierają się w social mediach.

Karolina Szczurowska pożegnała się z The Voice Kids na etapie bitew. Choć nie doszła do finału, poszła za głosem serca i jak się okazuje wydała swoją debiutancką płytę! Miłość do muzyki w jej życiu pojawiła się już bardzo dawno i trwa do dzisiaj. Dziewczyna lubi eksperymentować i dorzucać do kawałków swoje 'trzy grosze', czym mocno zapunktowała również w The Voice Kids. Co ciekawe, Karolina ma na swoim koncie także muzyczny duet z Antkiem Smykiewiczem. Wokaliści 31 sierpnia 2020 roku wydali kawałek zatytułowany Poranna.

Była w The Voice Kids, a teraz wydała debiutancką płytę! To koleżanka Viki Gabor i Roxie Węgiel

Karolina Szczurowska - debiutancka płyta

Niedawno spełniło się wielkie marzenie Karoliny Szczurowskiej. W piątek 22 stycznia 2021 roku miała miejsce premiera jej debiutanckiej płyty Karo Szczurowska, na której znalazło się aż 10. pozycji. Co ciekawe, wraz z jej krążkiem, ukazał się również klip. Artystka włożyła w niego bardzo dużo pracy i serca, a efekty możecie zobaczyć poniżej. Co ciekawe, na wieść o nowej twórczości, pogratulowało jej wiele osób. Zachwyciła się nawet Alicja Szemplińska, która skomentowała post na Instagramie emotką z serduszkami na oczach. Serdecznie gratulujemy Karolinie i życzymy dalszych sukcesów!

Najnowsze