Na fanów Rihanny czeka ogromna niespodzianka! Myślicie, że chodzi o nową płytę? Nic z tego!

2020-09-07 12:52
Rihanna
Autor: IMP FEATURES/East News Rihanna

Fani Rihanny będą zaskoczeni, co szykuje dla nich ich ulubiona wokalistka! Myślicie, że chodzi o nową płytę? Nic z tych rzeczy! O jaką niespodziankę chodzi? To co zbliża się wielkimi krokami, poznacie na ESKA.pl. Po tych informacjach będziecie skakać z radości!

Na fanów Rihanny czeka wielka niespodzianka i wcale nie chodzi o muzykę, czy też nową płytę! To co wydarzy się już w następnym roku, będzie dla wielbicieli gwiazdy powodem do ogromnej radości. Co ciekawe, pierwsze informacje na ten temat zaczęły pojawiać się już w 2016 roku, jednak teraz już wszystko jest pewne. Mowa o nadchodzącej premierze filmu dokumentalnego o życiu oraz karierze Rihanny, którą bez wątpienia można nazwać jedną z największych gwiazd muzyki i show-biznesu. W materiale skupiono się przede wszystkim na charakteryzacji artystki, a także jej drogi, którą pokonała aby być tu, gdzie jest teraz.

Gwiazda codziennie pracuje na pełnych obrotach. Nie dość, że tworzy muzykę to jeszcze odnosi sukcesy jako przedsiębiorca. Choć reżyser zdradza, że trudno za nią nadążyć, to z pewnością nikt nie będzie się nudził i pozna największe tajemnice kariery Rihanny. Jak głoszą nieoficjalne doniesienia ze strony zagranicznych mediów, film dokumentalny o artystce będzie nosić tytuł Rihanna: Volume One. Kiedy pojawi się w kinach?

EDYTA FOLWARSKA VIDEOBLOG: Diety gwiazd - Rihanna przytyła 12 kg, wróżbita Maciej schudł 30!

Rihanna - kiedy film w kinach?

Dokument o karierze i życiu Rihanny, ma ujrzeć światło dzienne już latem 2021 roku. Reżyser filmu w jednym z zagranicznych wywiadów zdradził, że nad materiałem pracuje z gwiazdą prawie od czterech lat. Powiedział również, że Amazon wyda go najprawdopodobniej około 4 lipca. Współpracę z Rihanną ocenia jako naprawdę epicką podróż. My już nie możemy się doczekać tego filmu, a Wy?

Najnowsze