Gosia Andrzejewicz wróciła na scenę z przytupem! 'Wokalistka o wielkim głosie' wciąż zachwyca

2020-09-07 12:11
Gosia Andrzejewicz
Autor: VIPHOTO/East News Gosia Andrzejewicz

Pamiętacie hity Gosi Andrzejewicz sprzed lat? Wokalistka powróciła na scenę i zachwyciła ponownie bardzo wiele osób! Tym razem nie swoimi piosenkami, ale wcieleniem się w rolę Mariah Carey w show Twoja Twarz Brzmi znajomo. Wokalistka zaśpiewała kawałek Without You, a jej głos wywołał ogromne emocje, nawet u jurorów!

Gosia Andrzejewicz wróciła na scenę z przytupem! Mowa o rozrywkowo-muzycznym programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie właśnie w najnowszej 13. edycji show, widzowie mogą podziwiać Gosię Andrzejewicz. Piosenkarka w branży muzycznej zaczęła debiutować już w 2004 roku. Wydała hity, takie jak: Pozwól żyć, Słowa, Lustro, a także Trochę ciepła. Do 2019 roku wydała aż pięć albumów studyjnych, z czego dwie otrzymały status złotych płyt. Ponadto Gosia na swoim koncie ma wiele nominacji, nagród, a także występ u boku Ivana Delfina podczas 50. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie.

Gosia Andrzejewicz po latach powróciła na scenę, wywołując w widzach ogromne emocje! Nie tylko wygrała trzeci odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ale również zachwyciła wszystkich swoim wykonaniem. W show Polsatu zmierzyła się z romantyczną i wzruszającą piosenką swojej ulubionej artystki Mariah Carey - Without You. Gosia otrzymała nie tylko owacje na stojąco, ale dodatkowo usłyszała ciepłe słowa ze strony jurorki Katarzyny Skrzyneckiej.

Gosia Andrzejewicz wróciła na scenę!

To co zrobiła Gosia Andrzejewicz w trzecim odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, zostanie w pamięci widzów na bardzo długo! Wokalistka wcieliła się w śpiewającą Mariah Carey wychodząc na scenę w błyszczącej czerwonej sukience. Jej kojący głos sprawił, że dostała brawa i owacje na stojąco, a jurorka Katarzyna Skrzynecka powiedziała jej prawdziwy komplement, po czym artystka mocno się wzruszyła!

Słuchajcie, jesteś cudną fantastyczną wokalistką, o wielkim głosie i cieszę się, że to u nas właśnie w tym programie, wreszcie wszystkim którzy chcieli ci kiedykolwiek zrobić przykrość pokazałaś, wiesz? I to się stało właśnie u nas. Figa z magiem komukolwiek, kto kiedyś Gosi chcial napisać, że ona nie umie śpiewać, albo śpiewa za słabo. Figa!

Gosia Andrzejewicz oprócz tego, że zwyciężyła w 3. odcinku programu Twoje Twarz Brzmi Znajomo, to wygrała coś jeszcze! Jak twierdzi sama artystka, po komplemencie od Katarzyny Skrzyneckiej uwolniła się od przeszłości, w której przez lata była wyśmiewana i wyszydzana. Jurorka tymi słowami nie tylko odczarowała wszystko co złe, ale dała również Gosi Andrzejewicz ogromne wsparcie. Poniżej możecie posłuchać, jak piosenkarka wcieliła się na scenie w Mariah Carey - ciarki gwarantowane!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey. Ależ ona ma głos!
Najnowsze