Śnieg na samochodach

i

Autor: Pixabay

Mróz i śnieg Polsce 2022. Synoptycy nie mają wątpliwości i wskazują dokładny dzień!

2022-11-16 14:44

Przed nami pierwszy w tym roku atak zimy! Najnowsze prognozy na listopad nie pozostawiają złudzeń. Temperatura spadnie poniżej zera, w Polsce zapanuje mróz, a towarzyszyć mu będą pierwsze w tym roku opady śniegu. Eksperci podali dokładną datę, kiedy możemy spodziewać się anomalii pogodowych. Lepiej się na to przygotować!

Spis treści

  1. Atak zimy w listopadzie

Atak zimy w Polsce to nie żart! Na horyzoncie mróz i pierwsze w tym roku opady śniegu. Pogoda nieustannie się zmienia, czego najlepszym dowodem są ostatnie tygodnie. Po fali ocieplenia w naszym kraju coraz intensywniej odczuwalny jest chłód. Synoptycy zapowiadają, że najgorsze dopiero przed nami. Zgodnie z publikowanymi jeszcze w październiku długoterminowymi prognozami pogody na listopad druga połowa miesiąca będzie tą, która przyniesie prawdziwą zimę. Eksperci pogodowi zapowiadają spadek temperatury poniżej zera oraz pierwsze w tym sezonie opady śniegu. Jest już nawet znana dokładna data. Pierwszy powiew zimy prognozowany jest jeszcze w tym tygodniu. Wartości na termometrach z każdym dniem będą maleć, a mróz będzie odczuwalny już nie tylko w nocy, a w dzień.

Sroga zima przyjdzie w tym tygodniu. Nagły zwrot i ostry atak mrozów! Potworna prognoza pogody

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Atak zimy w listopadzie

Koniec obecnego tygodnia przyniesie pierwsze diametralne zmiany w pogodzie. Temperatura spadnie nawet o 10 stopni! Synoptycy przewidują, że ujemne wartości odnotujemy już w ten weekend. To jednak kolejny tydzień przyniesie prawdziwy powiew zimy. Z prognoz pogody jasno wynika, że na środę prognozowane są opady śniegu i deszczu ze śniegiem, które utrzymają się w następnych dniach. Na termometrach temperatury na poziomie od -6 do 1 stopnia na plusie.

Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?