Mróz i śnieg Polsce 2022. Synoptycy nie mają wątpliwości i wskazują dokładny dzień!

2022-11-16 14:44
Śnieg na samochodach
Autor: Pixabay

Przed nami pierwszy w tym roku atak zimy! Najnowsze prognozy na listopad nie pozostawiają złudzeń. Temperatura spadnie poniżej zera, w Polsce zapanuje mróz, a towarzyszyć mu będą pierwsze w tym roku opady śniegu. Eksperci podali dokładną datę, kiedy możemy spodziewać się anomalii pogodowych. Lepiej się na to przygotować!

Spis treści

  1. Atak zimy w listopadzie

Atak zimy w Polsce to nie żart! Na horyzoncie mróz i pierwsze w tym roku opady śniegu. Pogoda nieustannie się zmienia, czego najlepszym dowodem są ostatnie tygodnie. Po fali ocieplenia w naszym kraju coraz intensywniej odczuwalny jest chłód. Synoptycy zapowiadają, że najgorsze dopiero przed nami. Zgodnie z publikowanymi jeszcze w październiku długoterminowymi prognozami pogody na listopad druga połowa miesiąca będzie tą, która przyniesie prawdziwą zimę. Eksperci pogodowi zapowiadają spadek temperatury poniżej zera oraz pierwsze w tym sezonie opady śniegu. Jest już nawet znana dokładna data. Pierwszy powiew zimy prognozowany jest jeszcze w tym tygodniu. Wartości na termometrach z każdym dniem będą maleć, a mróz będzie odczuwalny już nie tylko w nocy, a w dzień.

Sroga zima przyjdzie w tym tygodniu. Nagły zwrot i ostry atak mrozów! Potworna prognoza pogody

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Atak zimy w listopadzie

Koniec obecnego tygodnia przyniesie pierwsze diametralne zmiany w pogodzie. Temperatura spadnie nawet o 10 stopni! Synoptycy przewidują, że ujemne wartości odnotujemy już w ten weekend. To jednak kolejny tydzień przyniesie prawdziwy powiew zimy. Z prognoz pogody jasno wynika, że na środę prognozowane są opady śniegu i deszczu ze śniegiem, które utrzymają się w następnych dniach. Na termometrach temperatury na poziomie od -6 do 1 stopnia na plusie.

Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze