Mr. Polska o planach na przyszłość, marzeniach i energii na koncertach [WYWIAD na FEST FESTIVAL 2022]

2022-08-12 15:57
Mr. Polska w wywiadzie
Autor: ESKA.pl Mr. Polska w wywiadzie dla ESKI.

Mr. Polska pojawił się na FEST Festiwalu 2022 i udzielił wywiadu dla ESKI. W rozmowie z naszą dziennikarką Kasią Węsierską opowiedział o swoich koncertach, a także zdradził, jakie ma plany na przyszłość. Powiedział także, jakie są jego aktualne marzenia. Wywiad z raperem obejrzycie znajdziecie w tym artykule.

Mr. Polska ma swoje pięć minut. Z pewnością większość z was kojarzy go z piosenki Złote Tarasy. Chyba nawet sam artysta nie spodziewał się, że utwór stanie się aż tak wielkim hitem. Można powiedzieć, że z dnia na dzień Złote Tarasy stały się viralem, a potem jednym z największych przebojów 2022 roku. Ten sukces z pewnością zmienił życie artysty, który teraz pojawił się na FEST Festivalu 2022 w Chorzowie. Jest tam również nasza prezenterka i dziennikarka Katarzyna Węsierka, której udało się porozmawiać z Mr. Polską. W luźnej i przyjemnej rozmowie raper opowiedział, ja teraz wygląda jego życie oraz jakie ma plany na przyszłość. Wywiad możecie zobaczyć niżej.

FEST Festival 2022 - energia, zabawa i szaleństwo. Tak było pierwszego dnia [ZDJĘCIA]

Mr. Polska FEST Festival 2022
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze