FEST Festival 2022 - energia, zabawa i szaleństwo. Tak było pierwszego dnia [ZDJĘCIA]

2022-08-11 15:40
FEST Festival 2022
Autor: Zuza Sosnowska FEST Festival 2022 - pierwszy dzień koncertów.

FEST Festival 2022 już wystartował i za nami pierwsze występy gwiazd. Ta impreza to nie tylko koncerty znanych artystów z Polski i zagranicy, ale także okazja do spotkań i dobrej zabawy w najlepszym towarzystwie. Jak wyglądał pierwszy dzień? Mamy dla was zdjęcia z wielkiego otwarcia FEST Festivalu.

FEST Festival to idealna impreza dla wszystkich fanów wakacyjnych festiwali i dobrej muzyki. Co roku na wydarzeniu pojawiają się największe gwiazdy, które zabawiają publiczność. FEST Festival to także wiele pozamuzycznych atrakcji. W tym roku impreza po raz kolejny odbywa się w Chorzowie na terenie Parku Śląskiego. Czterodniowy festiwal rozpoczął się w środę 10 sierpnia 2022 i na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Chillwagon, Woodkid, Julia Wieniawa, MK, Rusina, Jon Hopkins i Yung Lean. Jesteście ciekawi, jak wyglądały występy oraz jak bawiła się publiczność? Mamy dla was galerię zdjęć z pierwszego dnia FEST Festivalu 2022.

ZOBACZ TAKŻE: FEST Festival 2022 - rozpiska godzinowa. Kiedy, kto i na jakiej scenie?

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

FEST Festival 2022 - pierwszy dzień. [ZDJĘCIA]

Publiczność FEST Festivalu ma za sobą już pierwszy dzień koncertów, a my mamy zdjęcia z tej imprezy. Jeśli jesteście ciekawi, jak 10.08.2022 wyglądała zabawa, możecie sprawdzić to na fotografiach, które zamieszczamy w galerii poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze