Mówili, że to największy rywal Sary James. Jurorzy nie zostawili na nim suchej nitki!

2022-09-01 10:25
Mówili, że to największy rywal Sary James. Jurorzy nie zostawili na nim suchej nitki!
Autor: Screen z YT: America's Got Talent/Lee Collinson Sings "Flowers" by Lauren Spencer-Smith | AGT 2022, AKPA, CANVA

Sara James już niedługo wystąpi w finale America's got Talent. Ogromne szczęście i emocje nie mogą jednak przysłonić racjonalnego patrzenia na rywali. Polska wokalistka ma mocnych konkurentów, których nie może bagatelizować.

Z kim zawalczy Sara James? Kto wygra America's got Talent? To pytania, które nurtują internautów. Sara James ma ogromne szanse na to, by wygrać amerykański Mam Talent. Jednak jurorzy i widzowie są też zachwyceni innymi uczestnikami. Sara James będzie miała nie lada konkurentów. Publiczność i jury okrzyknęli Lee Collinson'sa jako największego rywala Sary James. Według widzów, Lee Collinson jest jednym z uczestników, którzy nie będą mieli problemu z tym, aby dostać się do finału America's got Talent. Publiczność była zachwycona tym, jak zaprezentował się podczas pierwszego występu na amerykańskiej scenie Mam Talent. Jurorzy nie ukrywali podziwu i zgodnie stwierdzili wtedy, że Lee ma ogromny talent. Howie Mandel przyznał, że jest niesamowity. 21-latek pochodzący z Wielkiej Brytanii wykonał wtedy utwór Dermota Kennedy’ego "Better Days". Lee, podczas krótkiej rozmowy z jurorami zdradził, że marzy mu się wielka, muzyczna kariera. Jak poszło mu podczas kolejnego etapu? Czy Sara James ma mocnego rywala w America's got Talent?

Z kim walczy Sara James w America's got Talent. Jej największy rywal też jest w finale!

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Lee Collinson - America's got Talent

W jednym z półfinałowych odcinków, to właśnie Lee Collinson był uczestnikiem, na którego widzowie i jurorzy czekali. 21-latek wykonał utwór Lauren Spencer-Smith "Flowers". Owacje na stojąco i zachwyt, które towarzyszyły wszystkim podczas jego pierwszego występu, zamieniły się w gorzkie słowa krytyki ze strony jurorów. Simon Cowell przyznał, że to nie był dobry występ.

Twoje przesłuchanie było niesamowite, bardzo cię lubię i lubię też twój głos. Ale ten występ mi się nie podobał. Rozumiem przywiązanie do piosenki, ale nie wygląda, jakby to był właściwy wybór. Brzmiałeś jakbyś czytał list, a masz przecież świetny głos.

Howie Mandel również skrytykował dobór piosenki. Co więcej, według niego występ Lee był nudny!

Sara James w finale amerykańskiego Mam Talent - kiedy i gdzie oglądać? Transmisja w Polsce

Zgadzam się z Simonem, masz odpowiednie narzędzia, wszyscy je słyszeliśmy podczas castingu i myślę, że to, co jest tu ważne, to wyróżnienie się, a ty wybrałeś piosenkę, która nie ma skali. Gdybym słuchał tego w radiu, zmieniłbym kanał, bo ty mnie nie znudziłeś, ale piosenka już tak. Nie dokonałeś dobrego wyboru.

Sara James - Lee Collinson

Widać było, że Lee Collinson nie takiej reakcji się spodziewał. Po ostrych słowach krytyki Simon Cowell postanowil porównać go do polskiej wokalistki, która dostała się do finału. Wcześniej Lee Collinson został okrzyknięty największym rywalem Sary James.

W zeszłym tygodniu, gdy Sara śpiewała 'Rocket Mana', to był dla mnie moment, ty natomiast przekombinowałeś z wyborem utworu. Nie ja głosuję, ale uważam, że nie wypadłeś dobrze.

Sonda
Lee Collinson - co sądzisz o jego półfinałowym występie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze