Monika Kociołek ujawniła, ile dostała za walkę. KWOTA zwala z nóg!

i

Autor: Fame MMA / screen z filmu na YouTube: NIE ODPOWIESZ = PIJESZ SHOTA Z MURCIX / Monika Kociołek Monika Kociołek ujawniła, ile dostała za walkę. KWOTA zwala z nóg!

Monika Kociołek ujawniła, ile dostała za walkę. KWOTA zwala z nóg!

2022-06-21 13:42

Monika Kociołek dała jedną walkę we freak-fightowej organizacji i od razu zarobiła fortunę, która wiele osób ustawiłaby do końca życia. Mało kto się spodziewał, że debiutująca w okrągłej klatce gwiazda jest w stanie zarobić taką sumę. Ile zarobiła Monika Kociołek za walkę? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Zarobek Moniki Kociołek za jedną walkę wywołał ogromny szok wśród osób śledzących jej karierę. Choć swoją nie jest tajemnicą, iż internauci od zawsze dyskutują w temacie zarobków znanych gwiazd mediów społecznościowych czy Youtuberów. Największą uwagę przyciągają zarobki Friza, który konsekwentnie dążył do osiągnięcia sukcesu i spełnienia marzeń. Internauci są również zaciekawieni tym, ile zarabia Wersow, czyli narzeczona Karola Wiśniewskiego. Oni otwarcie mówią o kwotach, jakie wpływają na ich konto za nagrywanie filmików. Teraz też popularne są zarobki znanych osobistości biorących udział w galach freak-fightowych. Tu natomiast rzadko kiedy, ktoś chce zdradzić dokładną sumę, by później mieć możliwość dalszej negocjacji z innymi federacjami.

Monika Kociołek - wiek, bez makijażu, wzrost, waga, chłopak, rodzeństwo, walka. Kim jest?

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Monika Kociołek: pieniądze - ile zarobiła za walkę?

Nie od dziś wiadomo, że federacja Fame MMA, za którą odpowiada między innymi Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron, jest w stanie zapłacić gwiazdom ogromne pieniądze za walkę. Im większe nazwisko, zasięgi i popularność, tym większa kwota oferowana jest za pojedynek. W przeszłości sporo mówiło się, że Nitro za jedną z walk miał dostać 750 tysięcy złotych. Podobną kwotę miała zgarnąc także Monika Kociołek. Zdradziła to na jednym z filmików na swoim kanale, w którym gościnnie pojawiła się Murcix z Ekipy Friza:

Ogólnie mój kontrakt był jednym z większych kontraktów. W dobrym czasie go wynegocjowałam. Jest to trochę mniej niż milion

Marta Błoch była zaskoczona, że Monika Kociołek otwarcie powiedziała o swoim zarobku za walkę na Fame MMA. Zareagowała: Wow! Opłaca iść się bić.

Wersow pozuje w seksownym gorsecie. Rozpaliła wyobraźnię fanów [ZDJĘCIA]

Monika Kociołek zawalczyła podczas Fame MMA 14. W debiucie zmierzyła się z Agatą Fagatą Fąk. Przegrała po zaciętym pojedynku i jednogłośnej decyzji sędziów.

Sonda
Czy kwota za walkę jest za duża?

Wygląda na to, że Monika nieźle zarobiła. Gdyby jednak potrzebowała kiedyś kredytu, Albert z ESKI służy pomocą :)

Posłuchajcie jego WKRĘTARKI!

Listen to "Kredyt" on Spreaker.