Młody Czuux, Quebonafide i Baku Family

i

Autor: YouTube/Młody Czuux, Quebonafide, Baku Family

Młody Czuux, Quebonafide i Ronnie w Parodii Matki rządzą w sieci. Te filmy musisz zobaczyć!

2020-02-11 15:20

Muzyczne hity rządzą aktualnie na karcie na czasie w serwisie YouTube. Musicie koniecznie obejrzeć najpopularniejsze produkcje, które podbiją sieć. Przybliżamy Wam je już teraz na ESKA.pl.

Karta na czasie w serwisie YouTube to z pewnością największe marzenie muzycznych gwiazd i influencerów, którzy tworzą kontent wideo. Czołowa trójka to ogromne osiągnięcie. Rzadko kiedy zdarza się, żeby podium zostało takie samo na dłuższy czas, najczęściej już następnego dnia kolejne filmy podbijają podium. Tym razem może być inaczej. Aż trzy świetne produkcje muzyczne pojawiły się w TOP 3 na karcie na czasie w YouTubie we wtorek 11 lutego. Musicie koniecznie je obejrzeć!

Hity YouTube - co wiesz o najpopularniejszych twórcach?

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię dziewczyna Stuu?

KARTA NA CZASIE NUMER 3 - Ona by tak chciała w wersji matki

Czołową trójkę na karcie na czasie otwiera kanał BAKU FAMILY. Prowadzący ten kanał postanowili stworzyć własną wersję przeboju Ona by tam chciała Ronniego Ferrari. Parodia Matki zyskuje z godziny na godzinę coraz większą popularność. Więcej o przeróbce Ona by tak chciała przeczytacie w naszym artykule na ESKA.pl. Po prostu musicie posłuchać tej rodzicielskiej wersji.

KARTA NA CZASIE NUMER 2 - Quebonafide z piosenką Jesień

Quebo po dwóch latach wraca na rynek muzyczny. Po sukcesie związanym z projektem Taconafide, Quebo zniknął z show-biznesu i nie chwalił się zbytnio swoim życie prywatnym. Nagle 7 i 10 lutego pojawiły się nowe single rapera, które zapowiadają nową płytę Quebo, o której pisaliśmy dla Was na ESKA.pl. Najnowszy singiel Jesień w ciągu 24 godzin zgromadził blisko milion wyświetleń i jest aktualnie numerem 2 na karcie na czasie w serwisie YouTube.

KARTA NA CZASIE NUMER 1 - Młody Czuux i Troja

MŁODY CZUUX, lub po prostu Piotr Czupryn stworzył wyjątkową produkcję Troja, która aktualnie zajmuje pierwsze miejsce na karcie na czasie w serwisie YouTube. W teledysku oprócz Czupryna wystąpili również popularni TikTokerzy: Kacper Wiewióra, Martyna Zbirańska, Hubert Wydra, Oliwia Sekścińska czy Martyna Górecka.