Ronnie Ferrari w wersji MATKI! Prawdziwa historia wyśpiewana w 2 minuty!

2020-02-10 16:35
Ronnie Ferrari w HITOWEJ wersji MATKI! Prawdziwa historia wyśpiewana w 2 minuty!
Autor: ONA BY TAK CHCIAŁA - PARODIA MATKI ( Ronnie Ferrari w wersji MAMA & TATA ) (screen: YouTube.com/BAKU Family) Ronnie Ferrari w HITOWEJ wersji MATKI! Prawdziwa historia wyśpiewana w 2 minuty!

Ona by tak chciała, to jeden z tych utworów, bez których nie wyobrażamy sobie imprezy. Ronnie Ferrari stworzył hit, który w krótkim czasie zebrał ponad 110 milionów wyświetleń na YouTube. Do przewidzenia było to, że pojawią się przeróbki i parodie tego skocznego numeru. Za jedną z nich odpowiada matka, która wspólnie z mężem i dziećmi urządziła niezłą imprezę w swoim domu. Przekonajcie się sami oglądając znakomite wideo i słuchając przezabawnej piosenki - na ESKA.pl

Przeróbki, covery, nowe wersje - piosenka Ona by tak chciała, co jakiś czas dostaje nowe życie i pojawia się w zupełnie nowej odsłonie. Tryumfy w internecie święciła wersja zagrana na akordeonie, o polubieniach na Instagramie, czy chociażby ostatnio ministrancka wersja tego numeru. Ronnie Ferrari przyznał się ESKA.pl, że nie ma zdania na temat żadnej z wymienionych przeróbek. Wynika to z tego, jak sam zagwarantował, iż nigdy ich nie widział i nie zamierza oglądać. Ciekawe, czy wrażenie zrobiłaby na nim wersja, za którą odpowiada matka z kanału Baku Family. Śpiewająco przedstawia ona trudy w wychowaniu małych brzdąców. Wszystko oczywiście w żartobliwy sposób: - I puka, i puka i puka, ktoś do drzwi. Córka zasnęła, obudził mi się syn. Ona by tak chciała, spać tu ze mną, ale ciągle słyszy w nocy dziecko. Ona by tak chciała spać tu ze mną, późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą. 

Zobacz: Ronnie Ferrari zachwycony ministrancką wersją ONA BY TAK CHCIAŁA? Nic z tych rzeczy! KOMENTARZ

Ona by tak chciała - wersja matki

Ciężko jest się doliczyć, ale wydaje się, że powstało już kilkanaście parodii tego hitu. Zdecydowanie jednak parodia Ona by tak chciała, w wykonaniu matki przebije popularnością poprzednie. W sześć godzin od premiery miała już ponad 140 tysięcy wyświetleń i błyskawicznie pięła się do TOP 20 - Karty na Czasie na YouTube. Mamy tutaj opowieść matki, ale również ojca, który jest całkowitym przeciwieństwem i nie chce zajmować się dziećmi. 

Baku Family - kim jest?

Baku Family to kanał, który tworzy Malwina, Maciek, Mateusz i Milenka. Wszystkie filmy zamieszczone w sieci, przez przebojową rodzinę, mają ponad 35 milionów wyświetleń. Malwina, czyli śpiewająca mama, tworzy filmy typu: typowa matka na zakupach czy mąż kontra żona są też rodzinne vlogi, wycieczka po naszym domu, relacje z podróży czy haule zakupowe. Baku Family ma łącznie 318 tysięcy subskrypcji. 

Najnowsze