Ronnie Ferrari w wersji MATKI! Prawdziwa historia wyśpiewana w 2 minuty!

2020-02-10 16:35
Ronnie Ferrari w HITOWEJ wersji MATKI! Prawdziwa historia wyśpiewana w 2 minuty!
Autor: ONA BY TAK CHCIAŁA - PARODIA MATKI ( Ronnie Ferrari w wersji MAMA & TATA ) (screen: YouTube.com/BAKU Family) Ronnie Ferrari w HITOWEJ wersji MATKI! Prawdziwa historia wyśpiewana w 2 minuty!

Ona by tak chciała, to jeden z tych utworów, bez których nie wyobrażamy sobie imprezy. Ronnie Ferrari stworzył hit, który w krótkim czasie zebrał ponad 110 milionów wyświetleń na YouTube. Do przewidzenia było to, że pojawią się przeróbki i parodie tego skocznego numeru. Za jedną z nich odpowiada matka, która wspólnie z mężem i dziećmi urządziła niezłą imprezę w swoim domu. Przekonajcie się sami oglądając znakomite wideo i słuchając przezabawnej piosenki - na ESKA.pl

Przeróbki, covery, nowe wersje - piosenka Ona by tak chciała, co jakiś czas dostaje nowe życie i pojawia się w zupełnie nowej odsłonie. Tryumfy w internecie święciła wersja zagrana na akordeonie, o polubieniach na Instagramie, czy chociażby ostatnio ministrancka wersja tego numeru. Ronnie Ferrari przyznał się ESKA.pl, że nie ma zdania na temat żadnej z wymienionych przeróbek. Wynika to z tego, jak sam zagwarantował, iż nigdy ich nie widział i nie zamierza oglądać. Ciekawe, czy wrażenie zrobiłaby na nim wersja, za którą odpowiada matka z kanału Baku Family. Śpiewająco przedstawia ona trudy w wychowaniu małych brzdąców. Wszystko oczywiście w żartobliwy sposób: - I puka, i puka i puka, ktoś do drzwi. Córka zasnęła, obudził mi się syn. Ona by tak chciała, spać tu ze mną, ale ciągle słyszy w nocy dziecko. Ona by tak chciała spać tu ze mną, późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą. 

Zobacz: Ronnie Ferrari zachwycony ministrancką wersją ONA BY TAK CHCIAŁA? Nic z tych rzeczy! KOMENTARZ

Ona by tak chciała - wersja matki

Ciężko jest się doliczyć, ale wydaje się, że powstało już kilkanaście parodii tego hitu. Zdecydowanie jednak parodia Ona by tak chciała, w wykonaniu matki przebije popularnością poprzednie. W sześć godzin od premiery miała już ponad 140 tysięcy wyświetleń i błyskawicznie pięła się do TOP 20 - Karty na Czasie na YouTube. Mamy tutaj opowieść matki, ale również ojca, który jest całkowitym przeciwieństwem i nie chce zajmować się dziećmi. 

Baku Family - kim jest?

Baku Family to kanał, który tworzy Malwina, Maciek, Mateusz i Milenka. Wszystkie filmy zamieszczone w sieci, przez przebojową rodzinę, mają ponad 35 milionów wyświetleń. Malwina, czyli śpiewająca mama, tworzy filmy typu: typowa matka na zakupach czy mąż kontra żona są też rodzinne vlogi, wycieczka po naszym domu, relacje z podróży czy haule zakupowe. Baku Family ma łącznie 318 tysięcy subskrypcji. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze